gua skaiciusGua – tai senovės kinų numerologija, pagal kurią nustatomas žmogaus Gua skaičius. Jis ne tik nusako žmogaus charakterį, bet ir padeda rasti atsakymus į egzistencinius klausimus, pavyzdžiui, kodėl nesiseka vienoje ar kitoje gyvenimo srityje, kodėl kankina baimė ar nerimas, nesusiklosto asmeninis gyvenimas. Visa tai galima sužinoti, pagal savo gimimo datą išskaičiavus savo gua skaičių, kuris neveltui laikomas likimo simboliu. Jis padeda nustatyti ir tai ar jūsų namai ar darbo vieta yra jums tinkama. Pagal tai, galima pakoreguoti, tas gyvenimo sritis, kuriose nesiseka ar neteka teigiama energija.

Tam, kad apskaičiuoti koks yra jūsų Gua skaičius, reikia nurodyti savo gimimo datą ir lytį. Tačiau yra tam tikri niuansai, kad skaičiuojant pagal gimimo dieną ir mėnesį, reikia tiksliai žinoti kokie buvo metai pagal Mėnulio kalendorių. Pavyzdžiui, jei vyras gimė sausio 16 dieną, 1982 metais. Tuomet skaičiuojant pagal mėnulio kalendorių, 1982 metai prasidėjo nuo sausio 25 dienos ir tęsėsi iki 1983 metų vasario 12 dienos. Tuomet tiksliam Gua skaičiaus apskaičiavimui, reiktų rinktis 1981 metus.

Imame du paskutinius gimimo metų skaičius, juos susumuojame tol, kol gauname vienaženklį skaičių nuo vieno iki devynių. Tuomet skiriamas dėmesys, žmogaus lyčiai. Pavyzdžiui, jei Gua skaičius yra skaičiuojamas vyrui, gautą vienaženklį skaičių atimame iš 10 (o tie, kurie gimė 2000 metais ir vėliau, atimame iš 9). Apskaičiuojant moters Gua skaičių, prie vienaženklio skaičiaus gauto susumavus du paskutinius gimimo metų skaičius pridėti 5 ir jei yra poreikis, sumuoti skaičius tol, kol gausite vienaženklį skaičių (tos, kurios gimė 2000 metais ir vėliau, turi pridėti 6). Taigi tas skaičius, kurį apskaičiavote ir bus jūsų Gua arba likimo skaičius.