Keleivių pervežimaiKeleivių pervežimai aktualūs ne tik tarp jaunimo, bet ir tarp vyresnio amžiaus žmonių, kurie šiais laikais nebijo laisvai keliauti po platų pasaulį, ieškoti nuotykių, naujų potyrių ar tiesiog aplankyti svetur išvykusių artimųjų. Dėl šios priežasties rinkoje atsiranda daug įvairių įmonių, kurios teikia keleivių vežimo paslaugas. Tiesa, kiekvienam keliautojui, tinka skirtingas kelivimo būdas. Vienas iš pigių keliavimo būdų, tai kelionė autobusu. Ji ne tik pigi, bet kartu ir varginanti. Priklausomai nuo kelionės tikslo, autobuse tenka praleisti nuo kelių iki keliolikos valandų. Jei šioje transporto priemonėje praleidote nemažai laiko, kitą kartą pirkdami bilietus, gerai pagalvojame, ar verta dar kartelį visa tai „atkentėti“. Tad, jeigu renkatės autobusą – derėtų atkreipti dėmesį į keletą naudingų patarimų.

Kai kuriose autobusų kompanijose, perkant bilietus internetu, galima pasirinkti sėdėjimo vietas. Niekada „nespjaukite“ į autobuso priekį: kartais pirmose eilėse būna daugiau vietos kojoms; važiuojant prastesniu keliu mažiau jaučiamas kratymas nei sėdint gale, taip pat sėdėti artimiausiose eilėse už vairuotojo gali būti kur kas ramiau, kadangi autobuso galą dažniausiai renkasi grupelės, kurios gali garsiai kalbėti.

Nepamirškite įsidėti autobuso bilietus, asmens dokumentus, visada rekomenduojamas draudimo polisas. Keliaujant nutinka įvairiausių nutikimų, todėl su savimi turėkite daugiau pinigų nei planuojate išleisti, vietoj to, galite pasiimti banko kortelę.

Apranga keliaujant yra labai svarbi. Autobuse vilkėkite patogius, orui pralaidžius, nesiglamžančius ir jūsų judesių nevaržančius drabužius, o į rankinį bagažą, kurį nešitės į autobusą dėkite tik reikalingiausius daiktus. Būtinai su savimi turėkite asmens dokumentus, piniginę, brangius daiktus, drėgnas dezinfekuojančias servėtėles, vaistus, be to, tikrai nepamaišys turėti ir tos šalies valiutos: monetų.