Avinas

Aviabilietai

Aviabilietai

Užsispyrusiems ir narciziškiems avinams geriausia dovana gimtadienio proga – aviabilietai į šiaurės kraštus. Visi raguočiai mėgsta pakaukšėti kanopomis po akmeningas kalvas, tad kodėl gi to nepadarius avinui? Po šiuo ženklu gimusiems keliautojams vertėtų pasidomėti, ar Kauno oro uostas nutrauks, ar paliks skrydžius į Stokholmą, nes šis atšiaurus miestas taip pat puikiai tiks energijos įkrovai.

Jautis

Dar labiau užsispyręs, be galo atkaklus ir kūrybingas jautis, be jokios abejonės, norės leistis į nuotykių kupiną kelionę. Juk jaučiui taip norisi įrodyti savo pranašumą, jis savo tikslą pasieks, net jeigu tai padaryti bus labai sunku, todėl po jaučio kalėdine eglute Kalėdų rytą turėtų atsirasti aviabilietai į kokią nors Ukrainą ar Pakistaną, ar Egiptą, kur jautis galėtų važinėtis keturračiu po smėlynus ir kalnus, arba pažindintis su sudėtingu čiabuvių gyvenimo būdu.

Dvyniai

Guvaus proto dvyniai privalo dar šiais metais nukeliauti į kultūringą ir inteligentišką šalį. Aviabilietai greitai turi atsirasti jo kišenėje – mat avinas, būdamas harmoningai spontaniškas ir apmąstinėtojas, norės skirti šiek tiek laiko pasiruošti kelionei ir išsirinkti geriausias vietas. Patartina keliauti į Šveicariją, Daniją, Liuksmburgą.

Vėžys

Geras ir altruistiškas vėžys, tikėtina, per visą gyvenimą vis dar nebuvo niekur išvykęs iš namų, nes aukojosi dėl savo artimųjų. Tad vėžys labai nudžiugs, jeigu jo dovanų krepšelyje atsiras aviabilietai į bet kurią pasaulio valstybę.

Liūtas

Liūtui pats laikas grįžti į saulėtus kraštus ir pasikaitinti paplūdimyje ar atsipūsti palmės pavėsyje. Džiunglių Europoje nelabai surasi, todėl vertėtų liūto zodiako ženklą nusiųsti į Viduržemio jūros šalį. Tinkamai nupirkti aviabilietai – Graikija arčiau namų. Leiskite savo artimajam liūtui papurtyti kudlas antikinių atogrąžų kaitroje.

Mergelė

Prabanga ir pasyviu poilsiu pasidžiaugti tikrai mokanti mergelė labai nudžiugs savo rankinėje pastebėjusi įsibrovėlius – kas jie? Ogi aviabilietai, Maroka paverčiantys ne svajone, o realybe. Tegul šypsosi mergeliškos lūpos ir draikosi jos valiūkiški plaukai – šiltieji kurortai šio zodiako ženklo atstovus laukia išskėstomis smėlio paplūdimų rankomis, praviromis barų durimis.

Svarstyklės

Kilmingos ir inteligentiškos, charizmatiškos ir visą pasaulį kerinčios svarstyklės bet kurį baisų kraštą savo burtais pavers magiška vieta. Jeigu keliaujate su svarstyklėmis – jums net ir emigrantų pilnas Dublinas, viliojantis jus 18 valandų per parą dirbti žuvies ir degtukų fabrikuose, gali tapti tikru rojaus kampeliu. Tad, jeigu jau nutarėte, jog jūsų bendruose su svarstyklėmis planuose netrukus atsiras aviabilietai, Airija irgi gali virsti tikru kurortu ir meilės miestu Venecija.

Skorpionas

Skorpionui dovanoti aviabilietų neprireiks, jis pats, būdamas labai aštraus proto, juos susiras. Aviabilietai West Express, Ryanair ar Wizz air – kokie jie bebūtų, skorpionui ji tebus priemonė pasiekti tikslą – bent trumpam nuo jūsų pabėgti kuo toliau, atsiskirti ir pabūti kitoje planetos vietoje.

Ožiaragis

Ožiaragis, būdamas punktualus, rūpestingas ir logiškas, taip pat mielu noru pars susiplanuos sau kelionę. Jis tai jau tikrai ištyrinės, kuri skrydžių kompanija siūlo pačius pigiausius skrydžius, tada šimtą kartų viską pasvers, pagalvos, mostels ožiška uodega, ir turės bilietus į kokią nors apgalvotą šalį, pavyzdžiui, Olandiją.

Žuvys

Charizmatiškos, be galo kūrybingos ir romantiškos žuvys kaip niekas kitas svajoja išvykti toli toli, nes tik ten, atrodo, galima deramai už uodegos prigriebti laimės paukštę. Tad jeigu turite tokią galimybę, žuvis pradžiuginkite pagaliau išpildydami tikrą jų svajonė, lai ant jų stalo vieną rytą atsiranda aviabilietai i JAV. Štai ten, toli už Atlanto, žuvys kaip niekad gerai pasijus.

Vandenis

Vandenis, logiškas ir kartu kūrybingas, tikriausiai norėtų patyrinėti jūros pasaulį. Tad tegul jį pradžiugina aviabilietai į vandenyno skalaujamą Skandinaviją arba šiltesnes vieteles – Ispanijos pakrantę ar Viduržemio jūros salas.