Ar žinai, kad nukeliauti iš Vilniaus į Klaipėdą traukinių yra brangiau, nei lėktuvu nuskristi iš Vilniaus į Oslą ar iš Kauno į Kopenhagą? Skamba paradoksaliai? Tačiau tai tiesa.

Kelionės po Europos šalis dar niekada nebuvo tokios pigios. Dabar pusę Europos galima išmaišyti turint vos kelis atliekamus eurus kišenėje. Pigių skrydžių oro bendrovės Wizzair bei Ryanair siūlo skrydžius už juokingą kainą. Tiesa, ji gerokai išsipučia pradėjus rinktis papildomas paslaugas. Tačiau jei jums reikia tik skrydžio, be papildomo bagažo, be pirmenybinio įlaipinimo ar be kelionės draudimo – skrisk nors ir už 10 eurų!

Kitas niuansas – apgyvendinimas. Skrydžiai po Europą yra itin pigūs, tačiau nuskridus reikia kažkur ir apsistoti. Todėl taupiausi keliautojai jau senai išmaišė visus hostelius, kuriuose galima praleisti naktį su minimaliais patogumais. Tačiau kartais tokios kelionės, kurios kainuoja vos kelis eurus, morališkai yra neįkainojamos. Juk taip pažįstamas pasaulis, o tai šiuo metu padaryti yra pigiau grybo.