Tai jog baigėsi vasara dar nereiškia, kad baigėsi atostogų metas. O kur geriau jei ne kelionėje praleisti savo atostogas? Kelionė yra puikus būdas pailsėti, pabėgti nuo visų vargų ir rūpesčių, o kartu ir susipažinti su kitomis šalimis bei patirti begalę įspūdžių.

Keliauti galima įvairiai – galima rinktis kelionių pasiūlymus iš kelionių agentūros arba keliauti patiems savarankiškai. Jei norite kelionei išleisti kuo mažiau pinigų, tačiau patirti ne ką mažiau nuotykių savarankiškai suorganizuota kelionė Jums tiks labiausiai.

Vienas patogiausių savarankiško keliavimo būdų – kelionė kemperiu. Tai daugiausiai Amerikoje, Anglijoje ir ypač Vokietijoje paplitęs būdas keliauti. Po truputį kelionės su kemperiu kelią skinasi ir mūsų šalyje – vis daugiau žmonių ryžtasi išmėginti šią dar neišmėgintą atrakciją.

Kuo patrauklios kelionės su kemperiu? Pagrindinis privalumas – patogumas. Keliaujant su kemperiu visuomet šalia turėsite visus Jums reikalingus daiktus, netgi tualetą bei lovą, dušą, viryklę bei kitus patogumus. Tai mažas namelis ant ratų. Jums nereikės išleisti daugybės pinigų stojant pietauti restoranuose – maistą galėsite pasigaminti patys. Taip pat sutaupysite ir nakvynė išlaidoms – nereikės ieškoti viešbučio ar motelio, galėsite miegoti kemperyje.

Kemperių nuoma Lietuvoje jau užsiima nemažai automobilių nuomos salonų. Kainos paprastai svyruoja nuo 120 iki 500 litų parai. Kemperių nuoma ir jos kaina, žinoma, priklauso nuo kemerio modelio bei įrengtų patogumų. Kuo patogumų daugiau, tuo ir kaina automatiškai yra didesnė.