Daugelis klientų klausia, kas yra išmanieji namai? Kuo jie skiriasi nuo paprastų namų? Vienas pagrindinis skirtumas, tai, kad išmanieji namai turi daug elektronikos. Ką tai reiškia? Pirmiausia, jie gali būti valdomi per išmanųjį telefoną. Nuo durų atidarymo iki šviesos reguliavimo. Tokiose namuose viskas automatizuota. Jums nereikia patiems atitraukti ir užtraukti užuolaidų, tai vyksta automatiškai. Aišku, viskas neapsiriboja tik užuolaidų valdymu. Tai apima daugelyje namuose naudojamų elektrinių prietaisų. Išmanieji namai tuo ir skiriasi nuo paprastų, kad telefono pagalba galite ne tik atidaryti kiemo vartus, tačiau ir valdyti šildymo katilą, kondicionierių ar įsijungti vaizdo stebėjimo kameras.

Kiek kainuoja tokių namų įrengimas?

Daugelis klientų galvoja, kad išmaniųjų namų įrengimas kainuoja labai brangiai. Tačiau tai yra klaidinga išankstinė nuomonė. Iš tiesų tokių namų įrengimas nekainuoja labai brangiai. Kiekvienais metais daugelis kompanijų sukuria naujus produktus namams, todėl natūralų, kad visų sistemų kainos nuolat mažėja. Norėdami įsirengti modernius išmanius namus jūs turėtumėte kreiptis į šios srities specialistus. Rinkoje rasite ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai teikia tokias paslaugas. Kiekvienas klientas norėdamas išsirinkti geriausius specialistus turės kreiptis į kelias kompanijas. Lietuvoje turime didelį pasirinkimą. Jūs nesunkiai rasite daug įmonių, kurios profesionaliai atlieka tokių namų įrengimo darbus. Bendrai visi darbai gali kainuoti nuo kelių tūkstančių eurų. Viskas priklausys ko konkrečiai norėsite savo namuose.

Kaip susirasti šios srities specialistus?

Geriausias ir ko gero greičiausias būdas susirasti šios srities specialistus, tai pasinaudoti internetu. Čia greitai rasite daug kompanijų, kurios profesionaliai užsiima tokių namų įrengimo darbais. Lietuvoje turime ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai atlieka įrengimo darbus. Aišku, labai svarbu, kad visi produktai, kurie bus naudojami tokiose namuose, būtų pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Taigi, patarimas naujiems klientams neskubėkite pirkti įrenginių ir prietaisų kurie yra naudojami išmaniuose namuose. Geriausia, kuomet viską darote kartu su specialistais. Juk patys prietaisai nieko neduos, jeigu jų nebus galima tinkamai pajungti. Norint tai padaryti, reikės kreiptis į specialistus, kurie dažnu atveju pasakys, kad jūsų nusipirkta produkcija yra netinkama ir reikės naujos.