Kiek kartų ėmėte kreditą

kreditai
kreditai

Vieniems kreditai yra nežinomas dalykas ir vos ne pirmą kartą girdimas žodis, kitiems tai gali būti kasdienybė. Visi turime skirtingas savo patirtis, vieni jau dabar gali pasigirti dideliu stažu, kiti sako, kad niekada nėra bandę ir net nepažįsta žmogaus, kuris būtų kažką panašaus bandęs. Šiandien kalbamės apie tai, kiek kartų buvo jūsų paimti kreditai, ar daug kartų teko naudotis tokia paslauga. Kalbiname įvairius žmonės

Eglė iš Panevėžio

Man kreditai internetu yra visiškai nauja paslauga. Prisipažinsiu, esu žalia šitoje srityje, nežinau, nei kaip jie paimami, nei kam suteikiami. Galvoju, kad tada, kai prireiks, tada ir pasidomėsiu. Kol kas turbūt net negalėčiau jų gauti, nes mokausi mokykloje. Be to, visi žinome, kad tai yra sprendimas, skirtas ekstra atvejui. Man tokio atvejo dar nebuvo, ir nežinau, kada jis toks galėtų būti, bet tikiuosi, kad dar ne dabar, ir dar ne taip jau ir greitai bei iš karto. Taigi, džiaugiuosi, kad kreditai visa para gali man būti tikrai naudingas ir geras dalykas, tik kol kas man jo nereikia. Kai prireiks, tada, matyt, ir pasinaudosiu, ir eisiu ieškoti.

Mantas iš Kauno

Kartą kreditai man jau padėjo – kai padariau automobilio avariją, ir draudimas negalėjo atlyginti visos žalos. Tada kreditai internetu buvo suteikti nelabai dideli, nes dar nedaug dirbau, tačiau manau, kad jie tikrai labai man padėjo, su jais aš jaučiuosi ir dabar saugus. Žinau, kad, jeigu vėl netikėtai kokia avarija atsitiktų, tada visada galėčiau pasinaudoti šiuo, galima sakyti, papildomu draudimu. Ir apskritai, įvairiose kitokiose situacijose, būna, kad reikia pagalbos, pastiprinimo. Mano draugui vienam buvo taip, kad jis turėjo traumą, ir kaip tik šis dalykas jam padėjo atsistoti ant kojų, pasijausti geriau.

Rita iš Vilniaus

Žinau, kad kreditai visa para teikiami, aš savus vieną kartą ėmiau naktį. Tiksliau, bandžiau imti naktį. O buvo taip, kad man nesimiegojo, ir aš tiesiog sėdėjau internete, žiūrėjau, kur yra kokių įdomių kelionių pasiūlymų, ir pastebėjau tokį, kokiam paprasčiausiai negalėjau niekaip atsispirti. Tai buvo toks dalykas, kurio aš visada labai norėjau. Vos už kelis šimtus eurų – kelionė į pačią Turkijos širdį. Ir dar – viskas joje įskaičiuota, ir viešbutis, ir maitinimas, ir netgi pervežimai. Kaip gali atsisakyti tokio dalyko? Žinoma, kad tai man pasirodė visiškai nuostabus dalykas, tik, problema, pinigų neturėjau pakankamai. Juk neplanavau, kad pirksiu šį mėnesį didelį pirkinį, tokį, kaip kelionę. Todėl ir teko staiga domėtis, kokie yra kreditai. Pamačiau, kad yra toks Vivus kreditas, man jis pasirodė patikimas, nes labai jau daug apie jį gerų atsiliepimų, be to, šiaip akivaizdu, kad tai didelė kompanija, todėl aš ėmiausi būtent jos.

Supratau, kad galima skolintis kuo greičiau, visą parą. Matote, labai skubėjau, buvau susijaudinusi, norėjau kuo greičiau griebti tą kelionės pasiūlymą, nes mano laikas bėgo, galėjo greitai tos kelionės ir nebelikti, galėjo ji pabrangti. Nežinojau, kaip kreditai Lietuvoje yra teikiami, kokia ta nuolatinė tvarka, nes pirmą kartą tiesiog su tuo susidūriau. Tačiau tada, kai pateikiau paraišką, įsigilinau, kad realiai darbas vyks tik nuo darbo valandų. Taigi, nuėjau miegoti, o už kelių valandų, labai ankstų rytą, man paskambino, pasakė gerą žinią, kad kreditai bus suteikti, ir aš iškart nusipirkau išsvajotą kelionę.