Kodėl buhalterinės paslaugos Vilniuje gali kainuoti ženkliai pigiau?

 

Kai kurie klientai nelabai supranta, kaip didmiestyje tokios paslaugos gali kainuoti ženkliai mažiau. Pagrindiniai kainas lemiantys faktoriai, tai didelis klientų kiekis. Juk sostinėje kompanijos turi galimybę dirbti su didžiuliu kiekių įvairių įmonių. Taip pat joms lengviau rasti klientų ir už miesto ribų. Juk kitose miestuose gyvenantiems verslininkams dažnu atveju net maloniau pirkti paslaugas iš sostinėje dirbančios buhalterinių paslaugų įmonės. Taigi, kaip jau supratote didelis potencialių klientų kiekis lemia tai, kad kainos ženkliai sumažėja. Kiek konkrečiai kainuoja buhalterines paslaugos Vilniuje? Galime drąsiai teigti, kad tokių paslaugų kainos vidurkis yra apie šimtas eurų per mėnesį. Esmė tame, kad dažniausiai tokias paslaugas perka mažos įmonės. Juk plečiant verslą pasiekiama riba, kada tiesiog finansiškai naudingiau turėti savo buhalterijos skyrių. Aišku, jeigu jūs išrašote mažai sąskaitų ir turite vos kelis darbuotojus, tuomet tikrai naudingiau samdyti buhalterines paslaugas teikiančią įmonę.

Dirbti su įmone ar freelanceriu?

Jeigu kas nežino, tai freelančeris – laisvai samdomas specialistas. Buhalterinių paslaugų srityje, tai tie buhalteriai, kurie nenori dirbti samdomą darbą, bet ir nenori kurti rimto verslo. Dažniausiai tokie specialistai turi keletą įmonių, kurias prižiūri. Natūralu, kad kartais tokių specialistų paslaugos yra kur kas mažesnės, tačiau kitas svarbus aspektas, tai, kad įmonėje dirbantys keli buhalteriai visada gali pasitarti tarpusavyje. Buhalterines paslaugos Vilniuje tokiu atveju yra teikiamos kur kas kokybiškiau. Kainos atžvilgiu ne visada vienas specialistas pigiau kainuoja. Kartais kompanijos turi daug klientų, todėl gali sumažinti paslaugų kainas, bei suteikti aukštesnę paslaugų kokybę.

Kada geriausia kreiptis dėl tokių paslaugų?

 

Aišku, kad geriausia iš karto pradėjus verslą turėti savo kompaniją, kuri rūpinsis buhalteriniais klausimais. Taip iš karto tvarkant visus dokumentus bus paprasčiau ateityje. Geriausia, kada viskas yra sutvarkyta. Darbai turi būti sistemizuoti, todėl ilgai neieškokite specialistų. Rinkitės tuos, kurie siūlo kokybiškas kainas ir optimalią kainą. Pati blogiausia situacija, kada įmonių vadovai siekia visur sutaupyti. Negalima sakyti, kad nereikia taupyti, bet viską reikia daryti protingai. Juk egzistuoja riba, kada stipriai sumažinus finansus kreta paslaugų kokybė. Kam reikalingos prastos paslaugos? Įvairios klaidos tvarkant buhalterinius dokumentus gali labai brangiai kainuoti, todėl kiekvienam klientui iš karto siūlome negaišti laiko ir daryti viską tvarkingai. Kaip jau minėjome galite samdyti įmonę arba laisvai dirbantį specialistą. Nėra didelio skirtumo. Pagrindas, kad viskas būtų atlikta tinkamai.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

https://jugma.lt