kaunas paryziusNežinote nuo ko pradėti planuoti kelionę? Na, pirmiausia jums būtina nuspręsti kur norite keliauti. Dabar atostogoms pasirinkti galite pačias įvairiausias šalis, nes vis dėlto – iš Lietuvos galima pasiekti praktiškai visus pasaulio kampelius. Jeigu keliausite iš Kauno, tuomet turėkite galvoje, kad skrydžių kryptys bus ribotos. Tai reiškia, kad išvykimo grafikas gali skirtis nuo kitų miestų. Aiškiau klabant, nereikėtų galvoti, kad visi skrydžiai iš Kauno oro uosto vykdomi analogiška tvarka kaip ir iš Vilniaus. Galvojantiems vykti į Prancūziją, naudinga būtų bent minimaliai pasidomėti visais turistiniais objektais bei lankymo tvarka, o taip pat siūloma nuodugniau pasidomėti apie ten vyraujančias kainas.

Ketinantiems apsilankyti Paryžiuje neverta iš anksto dėlioti planų dėl viešbučio pasirinkimo. Pirmiausia užduotis yra rasti geriausias bilietų kainas. Ieškant lėktuvų bilietų, patartina vengti neaiškių platformų ar fizinių asmenų. Visus lėktuvų bilietus turite pirkti tik iš tokių interneto svetainių, kurios nėra laikomos nepatikimomis. Tad, jeigu jus dominas kryptis Kaunas – Paryžius, tai bilietų galite ieškoti tiesiog skrydžių bendrovių platformose ir tiek. Kas liečia kelionės planavimą naudojantis kelionių organizatorių paslaugomis, tai jomis reikėtų pasidomėti plačiau.

Kelionių organizatorių paslaugos ne visada yra tokios pigios, kaip jie vaizduoja. Trumpai tariant, kelionių organizatorių pagrindinis veiklos principas – padėti žmonėms suplanuoti atostogas už kuo mažesnę kainą. Tai reiškia, kad galbūt jie ir ras geriausius viešbučius bei skrydžių bilietus už mažesnę kainą, tačiau tai nereiškia, kad galutinė kaina bus mažesnė nei išleistumėte viską organizuodami patys. Kelionių organizatoriai prie bendros kainos prideda savo užmokestį už darbą. Tai reiškia, kad vis dėlto, planuojant kelionę patiems, visada galima sutaupyti gerokai didesnes sumas. Tačiau aišku – to kaina bus laikas. Jums jo tikrai prireiks, jeigu viską darysite patys.

Planuojant kelionę savarankiškai, atsiranda nemažai galimybių pasinaudoti įvairiomis alternatyvomis, kurios leidžia sumažinti išlaidas atostogų metu. Pavyzdžiui, jeigu rinksitės agentūrų paslaugas, jos suras bilietus ir viešbučius. Tačiau, jeigu viską  darysite patys, jūs vietoje viešbučio galite rinktis privačias apgyvendinimo paslaugas. Jos yra daug pigesnės.

Yra įvairių būdų sutaupyti – jums tik reikia jais pasidomėti.