Be automobilio jau daugelis neįsivaizduoja savo kasdieninio gyvenimo, nes tai tapo jau ne prabanga, o būtinybe. Tačiau ką daryti jei norint įsigyti naujesnį ir geresnį automobilį pritrūksta santaupų? Tad jei nenorite laukti kol susitaupysite reikalingą pinigų sumą, galite pasinaudoti lizingo paslauga. Taip galėsite pasirinkti norimą terminą ir mokėti dalimis, jums patogiu grafiku ir mėnesinėmis įmokomis. Tai patogiausias būdas, nepatiriant didelių nuostolių atsinaujinti seną arba įsigyti naują automobilį. Perkant automobilį, galima lizingu pirkti tiek naują, tiek senesnį modelį.

Įvairios kredito įmonės ir finansinės bendrovės lizingą vadina skirtingai, kai kur tai pristatoma kaip išperkamosios nuomos paslauga. Tai reiškią, kad šią paslaugą suteikiantis kreditorius įsigyja jūsų pageidaujamo modelio automobilį ir su jumis sudaro jo panaudos sutartį. Kuomet jūs įvykdote visus susitartus finansinius įsipareigojimus, tuomet tampate pilnateisiu šios transporto priemonės savininku ir galite pilnai disponuoti ja.

Gauti automobilio lizingą gali visi pilnamečiai asmenys, gyvenantys Lietuvoje ir turintys pastovias pajamas. Žinoma lizingo dydis priklausys ir nuo jūsų kredito istorijos ir turimų kitų finansinių įsipareigojimų. Preliminariai sužinoti kokio dydžio autolizingas jums gali būti suteiktas, galite pasinaudoję interaktyvia lizingo skaičiuokle, kuri paskaičiuos kokio dydžio palūkanas reikės mokėti bei paskaičiuos galutinę lizingo mokėtiną sumą. Pasinaudoti lizingu apsimoka dar ir dėl to, kad dažnai nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai ir įsigyti norimą automobilį išsimokėtinai galite be jokio pabrangimo. Taip galėsite džiaugtis ne tik nauja transporto priemone, bet ir leisti sau su juo keliauti, nes lizingas suteikia galimybę didesnę pinigų sumą paskirstyti mažesnėm dalimi, kad finansinė našta būtų pakeliama. Svarbiausia ieškoti sau tinkamiausio varianto ir įsiskaityti į sutarties sąlygas, kad ateityje galima būtų išvengti nesusipratimų.