dviraciai, moteriski, miestoGyvenantys mieste žmonės visą savaitę gyvena nuolatiniame skubėjime ir šurmulyje. Dėl to, bent vakarais ar savaitgaliais norisi tingiai pasivaikščioti ar ramiai pasivažinėti senamiesčio gatvelėmis. Tokią romantišką nuotaiką padės sukurti patogūs miesto dar kitaip vadinami retro arba moteriški dviračiai. Daugiau apie juos, rasite čia: https://www.bikko.lt/pagalba/moteriski-dviraciai/

Iš kitų dviračių asortimento jie išsiskiria tuo, jog jų konstrukcija ir rėmas yra sunkesnis, nei įprastų sportinių dviračių. Taip pat šio tipo dviračiai turi platesnes patogias sėdynes, o kartais ir pirkinių krepšį, į kurį važiuojant patogu įsidėti rankinę, puokštę lauko gėlių ar nedidelį pirkinių krepšį.

Tokio tipo dviračiai yra gana populiarūs tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Taip pat juos galima išsinuomoti ir vis labiau populiarėjančiuose miesto dviračių nuomos punktuose, esančiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Tačiau tam, kad netektų nusivilti, jog ir vėl nuomos punkte nebeliko laisvų dviračių, gyvenat mieste, visai paranku įsigyti nuosavą miesto dviratį. Šiuo dviračiu yra patogu važiuoti, nes jis turi žemą apatinę dalį. Tad moterys gali ramiai ir užtikrintai jaustis mindamos dviratį, dėvint sijoną ar suknelę.

Miesto dviračiai neišvysto labai didelio greičio, nes tradiciškai yra komplektuojami su mažiau pavarų bei šiek tiek mažesniais ratais. Taip yra dėl to, kad jie yra skirti ramiam pasivažinėjimui, o ne lenktynių trasai. Nors jei jums reikia važiuoti ilgesnius atstumus, su juo puikiai juos įveiksite. Tik gal šiek tiek užtruks ilgiau laiko, negu važiuojant su plento tipo dviračiu.

Šių dviračių kaina yra daugeliui prieinama, dėl to, kad dėl savo gana paprastos komplektacijos yra gana pigūs, ekonomiški, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Nors su jais yra saugu važinėti, tačiau rekomenduojama papildomam saugumui dėvėti kokybišką šalmą ir šviesą atspindinčią liemenę.