Laiptų turėklai yra vienas pagrindinių konstrukcinių elementų, garantuojančių jų tvirtumą. Iš ko šis elementas bus pagamintas, lemia, kaip saugu žmogui bus naudotis laiptais.

Apžvelkime kuom yra ypatingi metaliniai laiptų turėklai:

  • Juos lengva valdyti. Nerūdijančio plieno turėklai nereikalauja ypatingo dėmesio, jie visiškai paprasta prižiūrėti.
  • Patvarumas. Gaminiai iš plieno turi gerą atsparumą dilimui. Jie puikiai išsaugo fizines savybes tiek esant dideliems temperatūrų skirtumams, tiek veikiant tiesioginiams saulės spinduliams.
  • Patvarumas. Plieniniai turėklai tarp kitų išsiskiria savo patikimumu ir atsparumu deformacijai.
  • Gera ir reprezentatyvi išvaizda. Nerūdijantis plienas yra paklausus įvairių dekoratyvinių elementų ir formų gamyboje. Paprastai tokie turėklai interjere gali pabrėžti pasirinktą stilių. Jie gali tapti pagrindiniu interjero „akcentu“, sukuriančiu jame absoliutų užbaigtumo jausmą.
  • Taupymas. Nerūdijančio plieno turėklų įrengimas kiek įmanoma pateisins eksploatavimo išlaidas. Jums nereikės galvoti apie papildomą jų dažymą, remontą ir apdorojimą, kaip tai daroma su kitomis medžiagomis.
  • Universalumas. Nerūdijantys turėklai puikiai tinka įvairios paskirties konstrukcijoms. Senų pastatų išvaizda su tokiais turėklais sužibės visiškai kitaip. Jie gali būti pateikiami įvairių formų ir gabaritų matmenų, visa tai leidžia konstrukcijai kaip visumai suteikti visišką saugumą ir funkcionalumą.
  • Individualumas. Nerūdijantis plienas gali puikiai atrodyti kartu su įvairiomis medžiagomis – medžiu, akmeniu, stiklu, marmuru ir kt. Šiandien galite rasti gaminių su skirtingais paviršiais – veidrodiniais, poliruotais, matiniais, taip pat spalvotais.
  • Lengvumas. Tai taikoma tiek montavimo procesui, tiek plieno apdirbimui.

Papildydami savo namo ar buto vidaus laiptų dizainą turėklais, turėtume prisiminti, kad jų forma ir medžiaga, iš kurios jie bus gaminami, turėtų būti pritaikyti prie laiptų dydžio, jų vietos ir interjero pobūdžio, kurioje jie yra.

Atminkite, kad solidūs ir gausiai dekoruoti turėklai įkomponuos mūsų laiptus į interjerą ir gali optiškai sumažinti patalpą. Lengvi ir subtilūs turėklai pakels laiptus ir juos vizualiai palengvins.