kokybiski

Apie namų šeimininkus daug gali pasakyti jų vonios kambarys. Tad verta nuolat rūpintis, ne tik jo higiena, bet ir tinkamais rankšluosčiais. Apsilankius svečiui, tikrai visada akis užkliūva, jei vonioje kabo kokybiški ir tvarkingai atrodantys, švarūs rankšluosčiai. Svarbu, jų turėti ne vieną komplektą, kad galėtumėte juos poreikiui esant, pakeisti. Rekomenduojama didelius vonios rankšluosčius naudoti kiekvienam šeimos nariui atskirai. Tuo tarpu mažesnius, skirtus rankų šluostymuisi, galima kabinti bendrai šeimos nariams, o svečiams, pakabinti atskirai. Tai rekomenduojama daryti ne tik higienos sumetimais, vengiant įvairių užkrečiamų virusinių ligų, pedikuliozės ar nagų grybelio, bet ir išreiškiant pagarbą, pas jus besisvečiuojantiems žmonėms.

Taigi rankšluosčiai, turi būti kokybiški, pagaminti iš natūralios šukuotos medvilnės ar lino, puikiai sugerti drėgmę ir greitai džiūti. Taip pat svarbu, kad jie būtų tinkamai prižiūrimi ir skalbiami, pasirenkant rekomenduojamą vandens temperatūrą ir skalbimo priemones.

Jei norite, kad vonios rankšluosčiai daugiau sugertų drėgmės, rekomenduojama rinktis storesnį audinį, pagamintą iš medvilnės, bambuko ar lino. Jie yra minkšti ir švelnūs. Taip pat ilgai tarnauja ir nepraranda savo spalvos.

Patys populiariausi yra frotiniai ir kilpiniai vonios rankšluosčiai. Tačiau reiktų rinktis vidutinio ilgio kilpas, nes ilgesnės kilpos yra linkusios labiau išsipešioti. Taip pat jų skalbimui, nerekomenduojama naudoti daug skalbinių minkštiklio. Nes jei jis prasčiau yra išskalaujamas, tuomet minkštiklio lieka audinyje ir dėl to, rankšluosčiai tampa šiurkštesni. Taip pat nerekomenduojama rankšluosčių balinti, nes baliklis taip pat gali pakenkti rankšluosčio savybėms. Džiovinti vonios rankšluosčius galima tiek džiovyklėje, tiek pakabinus lauke. Tačiau reiktų vengti tiesioginės saulės spindulių, nes nuo jų gali pasikeisti rankšluosčio spalva. O jei ieškote dovanos idėjos, galite užsakyti vardinį rankšluostį, užsakant inicialų ar vardo siuvinėjimo paslaugą.