Išrinkti tinkamą dovaną bosui gali būti sudėtinga. Dovanoms įmonėje dažnai būna taikomas etiketas, leidžiantis plėtoti vidinius ir išorinius verslo santykius. Tai turi būti subtili pusiausvyra tarp įsimintinumo ir tinkamumo. Štai kodėl individualizuotos dovanos tampa vis populiaresnės. Štai kelios priežastys, kodėl graviruotas raktų pakabukas gali būti puiki dovana bosui, sekančios boso dienos proga.

Asmeninis prisilietimas

Suasmenintas raktų pakabukas atrodo yra nedidelis daiktas, tačiau dėmesys, skiriamas jo individualizavimui daro didžiulę įtaką dovanos vertei. Vietoj to, kad dovana pasimestų reklaminių ir verslo dovanų potvynyje, kurią dauguma vadovų kasmet gauna, ji išsiskirs ir užims svarbiausią vietą ant viršininko raktų.

Suasmeninta dovana yra puikus sprendimas, sustiprinantis teigiamą darbo kultūrą. Pasak sveikos darbo vietos psichologijos ir kultūros eksperto Dr. White‘o, didžiausią įtaką daro apgalvota bei asmeniška dovana.

Funkcinė dovana

Panašu, kad minimalizmas kaip efektyvesnis gyvenimo būdas lėtai sklinda į visus šiuolaikinio gyvenimo aspektus. Nuo mados ir dekoro estetikos iki skaitmeninių sąsajų, mes visi ieškome mažiau netvarkos savo gyvenimuose.

Naršant dovanų internetiniuose puslapiuose, funkcionalumas turėtų būti pagrindinis lemiamas dovanos veiksnys. Štai kodėl individualizuoti raktų pakabukai yra tobuli.

Pakabukas, monogramuotas ar išgraviruotas gavėjo vardu bus minimalistinė, tačiau naudojama dovana, kuri nebus numesta į kampą ir tą pačią minutę užmiršta. Bosas, gavęs tokią dovaną kiekvieną kartą į rankas paėmęs biuro ar namų raktus prisimins žmogų, kuris įteikė dovaną.

Prestižo faktorius

Kiekvieno įmonės vadovo pareigos ir vaidmuo vis tiek nusipelno pagarbos ir darbuotojų pripažinimo.  Išgraviruotas ir aukščiausios kokybės pakabukas iškalbingai praneša apie boso vadovo vaidmens pripažinimą tiems, kurie pamatys raktų pakabuką. Individualizuoti pakabukai yra subtilus būdas pasveikinti bosą bet kuria proga.