Akivaizdu, kad ne kiekvienas gali užsisakyti interjero dizaino paslaugą, bet jeigu yra noras, yra visos galimybės kiekvienam būti dizaineriu ir elgtis, kaip dizaineris elgtųsi kurdamas projektą.

Būtent detalės formuoja interjero charakterį ir stilių, nes akivaizdu, kad dizainas be jų atrodo nuobodus ir beasmenis. Svarbu surinkti visus elementus į vieną visumą, ir tam visai nebūtina, kad jie būtų pagaminti to paties stiliaus, svarbu – harmonija ir nuotaika.

Papuoškite interjerą žaluma ir gėlėmis – toks dekoras, ypač sezoninio pobūdžio, jus nudžiugins ir nustatys tinkamą toną bendram dizainui. Puokštės ir žalios šakelės gražiose ir stilingose vazose suteiks interjerui nepakartojamą komforto ir jaukumo jausmą, taip reikalingą kiekvienam iš mūsų.

Yra daug smulkmenų, patogių ir malonių akiai, pavyzdžiui, visokie dalykėliai ir smulkios detalės, kaip ir padėkliukai ant stalo, servetėlės, pagalvėlės, kurie turi savo unikalią išvaizdą, atgaivins ir pagyvins namus akimirksniu.

Pagrindinis raktas į sėkmingą dekoro detalių išdėstymą yra jų ryškumas, originalumas ir unikalumas. Paliekant bendrą interjero stilių paprastą ir nepastebimą, visos jo detalės turėtų būti išskirtinės. Tegul kiekvienas objektas turi įdomią formą, tekstūrą, raštą ar spalvų derinį – tokia įvairovė netrukdys interjero ramybei, tačiau apsaugos nuo nuobodulio ir pernelyg didelio paprastumo.

Nuspręskite, ką tiksliai norite pamatyti kambaryje. Populiari klaida – pasirinkti vieną madingą stilių ir jo laikytis. Dizaineris to niekada nedaro. Nusprendę dėl savo pagrindinio stiliaus, pradėkite rinkti idėjas ir metodus, kurie jums patinka. Galbūt tai yra spalvų schema, apšvietimo pobūdis, išdėstymas. Retai nutinka, kai jums patinka visas vaizdas – išmokite paryškinti tai, ką konkrečiai norite matyti savo namuose.Tai yra visas menas teisingai pasirinkti ir patalpinti akcentus interjere.