Kokios programos gali būti naudojamos verslo analizei

Kokios programos gali būti naudojamos verslo analizei?

Matavimo, analizės ir refleksijos dėka daug verslų kasmet skaičiuoja vis didesnes pajamas. Gebėjimas matyti savo pliusus ir minusus bei tobulėti yra svarbus ne tik asmeniniame, bet ir verslo pasaulyje. Kiek anksčiau, kai technologijos nebuvo tokios pažangios, visiems skaičiavimams atlikti buvo pasitelkiamos komandos žmonių, kurios analizavo, skaičiavo duomenis ir patys išvesdavo rezultatus.

Tai nėra efektyvu, tačiau, šiais laikais to ir nebereikia – tą už mus daro verslo analizės programos.

Šių programų funkcijos

Programos, kaip Power BI Excel yra skirtos apdoroti ypatingai didelius kiekius verslo duomenų. Šios sistemos gali rinkti pačius įvairiausius duomenis – viskas priklauso nuo vartotojo nustatytų konfigūracijų ir reikalavimų. Teisingai sureguliavus programą, galima bene automatiškai matyti įmonės bendrą vaizdą ir naudotis gautais duomenimis tam, kad reflektuoti ir susidaryti planą ateinantiems metams ar ketvirčiui.

Patikimiausia programa rinkoje – Power BI Excel

Rinkoje yra daug įvairiausių programų, tačiau „Microsoft“ korporacija yra viena iš  rinkos lyderių dėl savo programinės įrangos, o Power BI Excel yra šios įmonės kūrinys. Rinktis šią programą rekomenduojama tiems, kurie nori, kad jautrūs duomenys nenutekėtų. „Microsoft“ turi stabilią reputaciją ir maksimalią duomenų apsaugą jau ilgą laiką.

Duomenų apsauga

Šios programos apdoroja itin didelį kiekį įmonei jautrių duomenų. Visi duomenys, kurie suvedami į šią programą yra saugūs ir pilnai užšifruoti – net „Microsoft“ korporacija neturi priėjimo prie jautriųjų duomenų.Naudojantis XXI a. technologijomis verslas žengia milžinišką žingsnį į priekį. Tai ne tik palengvina informacijos prieinamumą vartotojui, sutaupo daug laiko, bet ir kokybiška verslo analizė padeda priimti geriausius ir naudingiausius verslui sprendimus.