Koks yra geras reklaminis videoklipas?

Kiekvienas iš mūsų skirtingai suvokia ir apdoroja naują informaciją, nes vieni yra linkę labiau pasikliauti savo klausa ir labiau atkreipia dėmesį į garsus ir audio takelį, kiti labiau kreipia dėmesį į vaizdus, tekstūras ir spalvas, nes labiau yra linkę suvokti vizualinę informaciją. Dar kiti labiau pasitiki savo sensorika, tą ką gali pačiupinėti ir pajausti. Po kol kas technologijos dar nėra taip pažengusios, kad galėtų mums per ekraną perduoti kvapus ir lytėjimo galimybę, tačiau visa tai galima papasakoti ir perteikti vaizdais, ne tik parodant pagrindinius “ingredientus”, bet ir tekstūrą, emocijas, per pasakojimą. Geras reklaminis videoklipas yra tas, kuris sukelia emociją, pažadina smalsumą sužinoti daugiau ir paskatina ieškoti informacijos.

Neveltui garsiausi reklamų gamintojai, stengiasi dažnai reklamose parodyti realius žmones, tokius “kaip mes”, kurie siekia tobulėti, siekia svajonių gyvenimo, ieško laimės ir prasmės kasdieniniuose dalykuose. Būtent tokie video scenarijai, leidžia susitapatinti ir identifikuoti save žiūrovams, su tai kuriuos mato ekrane. Tad “ tikro gyvenimo” ir paprastumo kriterijai, visuomet paperka ir sulaukia dėmesio.

Taip pat daug dėmesio sulaukia ir aktualios socialinės temos, pateikiant jautrius momentus, kurie priverčia susimąstyti ir bent trumpam sustoti, pagalvojant ne vien apie save. Taip formuojama tam tikra nuomonė, kritinis mąstymas, vedantis prie konkretaus tikslo ir masinės kultūros pokyčių. Kuo jaunesnė auditorija, tuo ji imlesnė viskam kas neįprasta, netelpa į standartinius rėmus, taisykles ir net moralės normas. Tad nėra vieno atsakymo kaip geriau, kokią kryptį pasirinkti kuriant reklaminį video filmą, nes žymiai svarbiau yra ne aklai kopijuoti jau kažkur matytas idėjas, o nebijoti išsiskirti iš kitų ir atskleisti savo unikalumą.

Daugiau apie reklaminių videoklipų kūrimo ypatumus, paskaityti galima paspaudus nuorodą: https://www.tilis.lt/paslaugos/reklamos-dizaino-kurimas/video-kurimas-ir-klipu-gamyba/.