Kokteilinės suknelėsGavus pakvietimą į vakarėlį su nurodytu aprangos kodu, visų pirma, reikėtų pažvelgti pozityviai – tai puikus orientyras, kuomet dvejoji ar tiesiog nežinai, ką rengtis. Kai aprangos stilius nurodytas kvietime, garantuotai teks raudonuoti į prašmatnų pokylį atėjus su kasdieniais džinsais.

Kokteilinės suknėlės – tai aprangos kodas, reiškiantis, kad vakaras nebus pernelyg įpareigojantis ir turite teisę rinktis iš elegantiškų, moteriškumą pabrėžiančių suknelių, kurios vos siekia kelius arba šiek tiek juos dengia. Vilkint tokią suknelę reikėtų nepamiršti pagrindinio aprangos stiliaus principo – kuo trumpesnis suknelės ilgis, tuo kuklesnė jos iškirptė turi būti ir atvirkščiai. Nepamirškite, kad reikia atkreipti dėmesį į tai kur vyksta renginys, kelintą valandą ir kokia proga esate kviečiami.

Kokteilinių suknelių spalva priklauso nuo jūsų ir šventės organizatorių įgeidžių. Klasikinėmis spalvomis yra laikomos juoda, tamsiai mėlyna arba raudono vyno spalvos suknelės. Taip pat dailiai atrodo ir pastelinės spalvos, ypač tinkančios šviesiaplaukėms panelėms. Standartinė kokteilinė suknelė būna su petnešėlėmis, apnuoginta nugara ir krūtine. Priklausomai nuo figūros tipo, galima pasirinkti laisvai krintančią iki kelių arba aptempiančią, figūrą pabrėžiančią pieštuko formos suknelę. Nepamirškite, kad kokteilinės suknelės negali būti visai trumpos, juk jūs apnuoginate pečius ir krūtinę, todėl kojas turėtumėte pridengti.

Tinkamiausia medžiaga kokteilinei suknelei – aksomas. Jis suteikia prabangos ir elegancijos kiekvienai bet kokio amžiaus damai. Nesirinkite permatomų audinių, voratinklių, nes šie gali atrodyti kiek familiariai. Prie kokteilinės suknelės tinka tik simboliniai aksesuarai – kaklo grakštumą pabrėžianti sidabrinė koljė, apyrankė ar ilgi auskarai. Nederėtų puoštis masyviais papuošalais, kurie jus tik vizualiai apsunkins. Tinkamiausi bateliai prie kokteilinės suknelės – uždari ir su aukšta pakulne. Jų spalva turėtų derėti prie delninukės, plaukų aksesuaro ar šalio.