Kiek gi kainuoja kokybiškas aukso žiedas, pakabukas ir kur jį geriausia įsigyti? Taigi, pradėkime nuo to, kad tiek auksinių pakabukų, tiek žiedų kainos priklauso nuo žiedo svorio, gamintojo ir pardavėjo antkainio. Kainos dažniausiai svyruoja nuo kelių šimtų eurų ir gali siekti kelis ar keliasdešimt tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo jau minėtų faktorių. Kur geriausia įsigyti auksinius dirbinius? Vienos geriausios vietos tikrai nėra. Viskas labai individualu. Vieni pardavėjai orientuojasi į mažas kainas, kiti į idealias. Treti siūlo didelį asortimentą, o kiti orientuojasi į individualius gaminius. Ką rinktis priklauso nuo jūsų norų. Aukso dirbiniai tai ne tik papuošalai, tai investicija. Jeigu už protingą kainą įsigysite auksinių dirbinių tuomet ilgainiui jūsų investicija tikrai atsipirks. Tačiau, kad taip įvyktų turite pirkti pigiai, aukštos kokybės auksą ir geriausiai žinomų gamintojų ar dizainerių, juvelyrų produkciją. Su kiekvienais metais išskirtiniai aukso dirbiniai tik brangsta. Taip yra todėl, kad didėja išlaidos darbuotojams ir bendrai rinkoje brangsta auksas.

 Kada geriausia pirkti auksinius dirbinius?

 Tikslaus laiko tikrai nėra, tačiau bendrai galime pasakyti, kad auksiniai dirbiniai pigesni tuomet, kada sumažėja paklausa. O kaip suprantate, tokius dirbinius dažniausiai perkama dovanoms arba vestuvėms. Prieš didžiąsias metų šventes ar Valentino dieną, tokių dirbinių kainos tikrai padidėja. Protingiems pirkėjams rekomenduojame pirkti tuomet, kada rinkoje yra mažiausia paklausa. Dar vienas būdas sutaupyti, tai sekti įmonių naujienas. Kiekviena juvelyrinių dirbinių parduotuvė reguliariai skelbia akcijas ir kokybiškus aukso dirbinius parduoda pigiau. Norėdami sužinoti, kada vyksta akcijos prenumeruokite naujienlaiškius. Visa reikalinga informacija atkeliaus į jūsų el.paštą.

 Auksas ar sidabras?

 Tikriausiai ne vienas klientas, prieš pirkdamas juvelyrinius dirbinius pagalvoja rinktis auksinius ar sidabrinius papuošalus. Nėra vieno tikslaus atsakymo, tačiau bendrai galime pasakyti, kad auksas yra brangesnis metalas ir jo vertė kiekvienais metais didėja. Ko negalima tikrai pasakyti apie sidabrą. Jeigu peržvelgsite šios rinkos naujienas, tai pamatysite, kad didmeninėje prekyboje jau kelis mėnesius iš eilės mažėja sidabro kainos. Taigi, išvada tokia, kad rinkitės auksinius dirbinius ir visuomet išlošite. Aišku, dar vienas svarbus kriterijus kokiomis kainomis perkate. Jau minėjome keletą patarimų, kaip reikėtų sutaupyti, todėl norėdami įsigyti aukštos kokybės dirbinius ir tuo pačiu sėkmingai investuoti, juos tiesiog pirkite pigiau. Jeigu turite specialią įrangą, tuomet galite juvelyrinių dirbinių kokybę patikrinti vietoje, pas pardavėją. Tokiems išmaniems pirkėjams galima pirkti skelbimuose siūlomą produkciją, nes ten kainos gerokai mažesnės.