Krepšinio atributikaMarškinėliai, šalikai, ženkliukai, dūdos ir gausybė kitų prekių apima aistringiausių krepšinio sirgalių arsenalą. Apsiginklavę gera nuotaika, skanduotėmis ir užsidegimu palaikyti savo komandą, sirgaliai pasidabina ir atributika, kuri juos išskiria iš minios bei parodo jų aistrą žaidimui ir meilę komandai.

Įvairaus tipo atributika leidžia išsiskirti iš minios, atrodyti ne tik stilingai, bet ir sportiškai. Sirgaliaus rūbai tinka tiek ramiam pasibuvimui keliaujant, tiek einant stebėti įtemptų rungtynių, kur palaikysite savo komandą ar žaidėjus. Dūdos ir kiti garsus skleidžiantys aksesuarai sukuria nepamirštamą atmosferą ir sirgalius paverčia tikru „šeštuoju žaidėju“, kuris padeda komandai psichologiškai. Skanduoti, kurti skambią atmosferą ir rodyti stiprų palaikymą savo komandai – tai, kas svarbiausia.

Fanai ir sirgaliai vaidina svarbų vaidmenį sporto pasaulyje. Žaidėjai ir treneriai nuolat dėkoja jiems už palaikymą, o fanų klubuose žmonės susipažįsta, užsimezga pažintys, žmonės tampa draugais. Vis dėlto pasidabinus ar šalia pasidėjus fanų atributiką, galima stebėti rungtynes ir namuose.

Taip pat gausu ir kitokios atributikos, kuri net ir po daugelio metų primena komandos pergales, patirtas emocijas, išgyvenimus ar leidžia perduoti juos iš kartos į kartą. Tokie daiktai turi išliekamąją vertę. Dalis atributikos tampa ir puikia dovana gimtadienio proga, ar paminint svarbesnes varžybas. Neretai toks pirkinys prisideda ir komandos gerovės, nes dalis uždirbtų pinigų gali keliauti į biudžetą ir padėti komandai klestėti ateityje. Būtent dėl šių priežasčių verta turėti bent mažą memorabilijos dalį, ar tai būtų marškinėliai, pučiamieji sirgaliaus įrankiai – dūdos, ženkliukai, puodeliai ar kito tipo produktai–taip ne tik parodysite savo meilę sportui bei komandai, tačiau ir prisidėsite prie jos gerovės.