KrikštynosVienas iš pirmųjų svarbesnių įvykių žmogaus gyvenime – krikštynos. Nors pastaruoju metu atsiranda nemažai šeimų, kurios nusprendžia savo vaikų nekrikštyti. Visgi, krikštynos vasaros metu dažnai matoma šventė, o jei ją organizuojate, svarbu pasirūpinti keletu detalių, kurios padės maloniai praleisti laiką, ilgiau atsiminti puikias šventės akimirkas.

Pirmiausia, pasirūpinkite krikštynų fotografija. Neretai taupumo sumetimais bandoma apsieiti be profesionalų pagalbos, tačiau rekomenduojame skirti šiek tiek daugiau lėšų ir rinktis patyrusių fotografų paslaugas, kurie įamžintų svarbią akimirką taip, kad būtų malonu vėliau žiūrėti fotografijas. Be viso to, fotografas rūpinsis vien tik gerais kadrais, tuo tarpu jei fotografuoja koks nors giminaitis ar artimas šeimos bičiulis – jam rūpi ne tik nuotraukos, bet ir smalsi pati šventė, bando joje dalyvauti, ypač svarbiausiuose epizoduose, tad įamžinama ne viskas.

Svarbi ne tik krikštynų fotografija, bet ir apranga. Kaip ir per vestuves, vyrauja labai puošnus garderobas. Nieko keisto – tai didelė šventė visai šeimai. Visgi, krikštynų bumo metu gali būti labai sunku rasti tinkamą suknelę mergaitėms ar krikštynų drabužius berniukams. Nuomos salonai būna užversti rezervacijomis, o pirkimo kainos tikrai nedžiuginančios. Geriausia išeitis – rezervuoti norimus drabužius iš anksto.

Po oficialios šventės dalies mėgstama susirinkti ir pratęsti šventę. Namuose retai kada užtenka tam vietos, mažų mažiausiai nepatogu, o kur dar papildomai darbai ir rūpesčiai namų šeimininkams. Geras pasirinkimas yra restoranai ar sodybos, galbūt net vietos parkuose ar kur kitur, tačiau ir jas vertėtų užsakyti iš anksto. Išsirinkus patrauklią vietą, ši puikiai tiks ir krykštinų fotosesijai, turėsite nuostabių nuotraukų ateičiai, kurios tikrai papuoš Jūsų albumą.

Jei niekaip negalite apsispręsti dėl šventės vietos, kitų detalių – Jums praverstų konsultacija su patyrusiais specialistais. Taip galėsite būti tikri, kad Jūsų šventė bus arti tobulai, o laikas praleistas pasiruošimui bus malonus, o ne sudėtingais, kaip kartais būna kitiems. Pasitikėkite profesionalais, ar tai būtų konsultantai, ar krikštynų fotografija užsiimantys specialistai – jų patirtis šioje sferoje neretai yra kur kas didesnė nei Jūsų. Gražios Jums šventės!