Krikštynų rūbeliai mergaitėms

Krikštynos, nuostabi šventė visiems vaikams. Dėl dovanų, svarbumo ir dėl daug daug dėmesio, kurį vaikelis gauna. Aišku, dėmesį į save galima atkreipti nuolatos rėkiant ir isterikuojant, arba tiesiog nuostabiai atrodant. Tai turi žinoti kiekviena maža mergaitė. Krikštynos – puiki proga mergaites pradėti pratinti prie dėmesio dėl puikios išvaizdos.

Mergaitės baltomis šventinėmis suknytėmis rengiasi vos kelis kartus per savo gyvenimą. Svarbiausia proga – vestuvės, tačiau pirmoji – krikštynos. Apie tai, kokie nuostabūs krikšto rūbeliai mergaitėms buvo tą dieną užvilkti byloja tik gausybė nuotraukų iš visų pusių bažnyčioje, namuose, lauke. Profesionalios tos nuotraukos ar ne – nesvarbu. Svarbiausia, kad krikštynų rūbeliai būtų itin gerai matomi ir sukeltų emociją, kuri apibūdinama vienu žodžiu – „vau!..“.

Krikšto rūbeliai mergaitei dažniausiai yra komplektas, kurį sudaro suknelė ir galvos apdangalas. Skraistė paprastai eina atskirai, nes ji reikalinga tik į bažnytinę ceremoniją. Kaip ir reikalauja bažnytinė ceremonija, rūbeliai turi būti balti arba bent jau šviesūs. Berods kažkur net tas baltumas litanijoje minimas, nes balta spalva simbolizuoja skaistumą ir nekaltumą. Krikšto rūbeliai mergaitei turi būti su gana atvira krūtine, nes per procesiją reikia patepti krūtinę tepaliuku. Jei suknytė yra aukštu kalu, gali kilti nesklandumų, kurių kunigai paprastai nelabai mėgsta…

Krikšto rūbeliai mergaitėms paprastai gaminami iš natūralių medžiagų – vilnos, medvilnės ar lino. Lininiai krikšto rūbeliai mergaitei atrodo itin puošnūs ir originalūs, be to juos nesunkiai galima panaudoti po krikštynų bet kokioje šventėje, ar lauke prie ežero ar jūros. Svarbu, kad vaiko odelė nebūtų dirginama, nes su tais rūbeliais mažyliai paprastai būna visą dieną iki šventės pabaigos.

Krikšto rūbai mergaitei parduodami dažniausiai internetu. Kadangi mergaičių Lietuvoje gimsta daugiau nei berniukų, natūralu, kad pasiūla ir pasirinkimas yra kur kas didesnis, o tai atsiliepia ir rūbelių kainai. Rekomenduojama įsigyti naujus rūbelius, nes jie kainuoja beveik tiek pat, kaip ir dėvėti, nes juos bus galima panaudoti ir vėliau. Įsigyti galima interneto parduotuvėje www.kriksto-rubeliai.lt ir kitose.

Krikštynos būna tik kartą gyvenime, tad pasistenkite, kad jūsų vaiko ar krikšto vaiko rūbeliai būtų nepriekaištingi ir įspūdingi.