RankinėŠiandien rankinės yra gaminamos milijonais visame pasaulyje, o bet kurioje didesnėje aksesuarų parduotuvėje galime rasti šimtus pačių įvairiausių rankinių. Tačiau, kad ir kokia didelė paklausa bebūtų, negalima nepastebėti ir to, jog tiek merginos, tiek moterys, neretai būna labai įnoringos, todėl jau pagaminti daiktai ne visada joms patinka. Tai galioja ir rankinėms, Žinoma, tai nereiškia, jog nuo šiol visos merginos bei moterys ims siūdintis rankinukus – tikrai ne. Tačiau, kaip matyti, yra labai daug silpnosios lyties atstovių, kurios jau įsigytas rankines bando gražinti įvairiais priedais. Savaime suprantama, norint kokiu nors priedu pagražinti rankinę, reikia turėti ne tik priemonių, bet ir idėjų, Būtent kelias iš jų pateikiame ir mes.

Skarelės

Rankinės tikrai atrodys gražiau bei originaliau, jei jas pagražinsite skarelėmis. Beje, reikia pasakyti, jog šis rankinės dekoravimo menas yra labai paprastas bei greitas – tereikia turėti gražią skarelę ir ja perrišti rankinę (perrišimo būdas priklausys nuo rankinės modelio). Kuo įmantresnis yra rankinės modelis, tuo sudėtingesnis turėtų būti ir skarelės perrišimo būdas.  Na, o kokia turėtų būti skarelė? Reikia pabrėžti, jog šioje situacijoje tinka visokios skarelės (savaime suprantama, tos, kurios jums patinka, ir tos, kuriomis norėtumėte papuošti savo rankines), tačiau reikia pastebti, jog yra vienas reikalavimas: skarelė turėtų derėtų prie jūsų rankinės arba tos dienos jūsų aprangos, priešingu atveju, jūsų įvaizdis primins chaosą.  Beje reikia pasakyti, jog šis rankinių dekoravimo būdas yra labai naudingas ir toms, kurioms mėgsta originalumą: skarelę bet kuriuo metu lengvai galite pakeisti kita skarele.

Rankų darbo papuošalai

Vargu, ar galima rasti ką nors įdomiau bei originaliau nei rankų darbo papuošalai, rankų darbo galanterija, tad, jei norite turėti ypač originalią rankinę, atminkite, jog rankų darbo papuošalas, pavyzdžiui, pakabukas, yra puikus pasirinkimas. Jei norite savo rankinę papuošti tokiu papuošalu, turite du pasirinkimus: galite įsigyti jau pagamintą pakabuką, arba pasigaminti jį pačios, Tuo atveju, jei pasirinksite antrą variantą, prireiks ne tik priemonių jam pagaminti bet ir šiek tiek išmonės.