Kuo užimti svečius, kol jaunieji užsiėmę su fotografu?

Dažniausiai vestuvių scenarijus atrodo maždaug taip – ceremonija, po jos seka svečių sveikinimai jaunavedžiams, o tada jau jaunieji kelioms valandoms pabėga nuo visų svečių (na, nebent kartu pasiima pabrolių ir pamergių palydą) ir leidžiasi į jaunavedžių fotosesiją. O ką tuo metu daryti likusiems svečiams?

Dažniausiai svečiai, kurie būna pakviesti į vakarinę vestuvių dalį, grupelėmis vyksta į šventės vietą ir ten lūkuriuoja jaunavedžių bei bando pažindintis su svečiais iš kitos giminės. O tai kartais vyksta gana suvaržytai. Tačiau puiki išeitis – momentinis fotoaparatas, kuris gerai valandai tikrai užims net ir pačius nekantriausius svečius. Laukdami jaunavedžių svečiai gali darytis momentines nuotraukas, jas klijuoti į svečių albumą, pasilikti atminimui arba netgi čia pat vietoj pakvailioti ir padaryti improvizuotą fotosesiją, kurios rezultatai vėliau bus įteikti vestuvininkams.

Momentinio fotoaparato nuoma nėra brangus dalykas. Dažniausiai fotoaparato nuoma atsieina simbolinę kainą, o didžioji pinigų dalis atitenka fotokasetėms, kurios, pripažinkime, tikrai nėra pigus dalykas. Įprastai viena nuotrauka atsieina nuo 8 centų iki euro. Tačiau argi tai yra didelė kaina mainais už linksmus svečių veidus?