Laiptinių valymas daugiabučiuose namuose neišvengiamas. Daug kur yra samdomi asmenys, teikiantys valymo paslaugas, tačiau daug kur vis dar tarpusavyje kovoja kaimynai, sudaromi grafikai ar kitais būdais nusprendžiamas kas ir kada valys laiptinę, ir pabandyk tu išvažiuot atostogaut savo valymo savaitę…

Užimtiems žmonėms laiptinės valymas yra tikrai didelė kančia, laiko, kurį rodo prabangūs Invicta laikrodžiai ant rankų, gaišimas. Dažnai tokiems žmonėms kur kas pigiau yra samdyti valytoją, sumokėti pinigus ir nesukti sau galvos. Tačiau dar pigiau yra visų būsto gyventojų susitarimas samdyti valymo paslaugas teikiančią bendrovę ar asmenis ir taip pasidalinti krentančią piniginę naštą – tai tikrai pigiau nei pirkti atskirą šluotą, skudurą ar kibirą laiptinės plovimui patiems. Nors ir ne visi, ypač vyresnio amžiaus, gyventojai tai suvokia.

Tos srities specialistų atliekamas laiptinių valymas bus ne tik pigesnis, bet ir kokybiškesnis nei tai atlieka žmogus, kuris net savo namuose retai ima šluotą į rankas – tuo pasirūpina mažas siurblys robotas ar dar kokiu kitu būdu panaikinamos dulkės.

Dažniausiai laiptinių valymas atsieina ne ką daugiau nei mokama už bendrą kiemo ir bendrų patalpų elektrą, tad akivaizdu – tai tikrai apsimoka. Daugybė žmonių jau seniai pasirinkę profesionalų paslaugas, susimoka ir nesuka sau galvos, tuo tarpu kiti vos ne su kostiumais ir Invicta laikrodžiais turi valyti savo laiptines patys, nes dauguma gyventojų tiesiog nesutinka atsisakyti šios „pramogos“ ir mokėti už laiptinės priežiūrą kitiems (galbūt jie tiesiog nemoka skaičiuoti ar nežino valymo paslaugų įkainių).

Bendraudami su savo kaimynais, rasdami bendrą kalbą ir kelią iki jų minčių turėtumėte apsvarstyti laiptinių priežiūros galimybes, ypač jei Jūsų name vis daugiau ir daugiau verslių, aktyvių, užsiėmusių žmonių – laiptinės valymu turi užsiimti tie, kurie tai moka daryti, o ne tie, kuriems tai tik kančia ir papildomos laiko sąnaudos tuo metu, kai reikia būti su savo šeima, ilsėtis, mėgautis gyvenimu ir semtis jėgų ateinančioms dienoms – poilsis turi būti šventas Jūsų ir tik Jūsų pačių laikas.