Lažybos internetu legaliai

Turbūt Lietuvoje nedaug kas žino, kad lažintis legaliai galima tik Lietuvoje licensijuotose lažybų bendrovėse. Visos užsienietiškos laikomos nelegaliomis, skundų dėl jų sukčiavimo atvejų nenagrinėja jokia institucija, o vartotojų negina vartotojų teisių organizacijos. Tokių nelegalų yra dešimtys, tuo tarpu legalia veikla Lietuvoje verčiasi tik 4 lažybų bendrovės:

  1. TonyBet
  2. Orakulas
  3. TopSport
  4. BalticBet

Šios bendrovės Lietuvoje turi įsteigusios po keletą realių lažybų punktų, į kuriuos dažnai užsuka sporto mėgėjai, norintys pastatyti už savo mėgstamas komandas.

Lažybos – puikus laisvalaikio praleidimo būdas ir pramoga, kai su draugais susitinkama mieste ar prie didelio televizoriaus ekrano žiūrėti varžybų. Kad tam tikros komandos palaikymas įgautų prasmę, galima pastatyti keletą litų už tam tikras konkrečių rungtynių baigtis – kas laimės, kas įmuš pirmąjį įvartį, kuri komanda gaus pirmąją geltoną kortelę ar muš kampinį. Statant nedidelę sumą išlieka didelis azartas, bet nesėkmės atveju praradimai nėra skaudūs. Kai žmonės stato dieles sumas tikėdamiesi didelio pelno, viskas gali baigtis kur kas rimčiau. Toks požiūris į lažybas rodo, kad žmogus gali tapti priklausomu nuo azartinių lošimų. Geriausia sustoti nepasiekus tokios stadijos. Jei matote, kad jūsų draugai tampa tokiais, kreipkitės į specialistus – Nebenoriu-Losti.lt rasite daugiau informacijos, taip pat galite skambinti ir telefonu.

Jei lažybos vis dar pramoga ir rungtynes žiūrite mieste arba namie, nepatingėkite įsijungti internetą ir neišeidami iš namų pastatyti už savo komandą. Legaliai internetu statyti galite minėtų lažybų bendrovių interneto svetainėse, prieš tai sudarę su jomis sutartį.Laimėtus pinigus taip pat nesunkiai galėsite persivesti internetu, priklausomai nuo lažybų bendrovės tvarkos ir taisyklių.

Lietuviškos lažybų bendrovės pateikia ir nemažai pagrindinių užsienio varžybų koeficientų, tad nesunkiai galėsite pastatyti ir už savo mėgstamą Singapūro futbolo komandą – Tanjong Pagar Utd ar Woodlands Wellington 🙂