Verslo ir valstybinių įmonių teikiamų paslaugų įvairovė reikalauja specifinių sprendimų. Įrangos ir prekių sandėliavimui, laikinoms gamybinėms patalpos ir žmonių aptarnavimo vietose organizuojant renginius ir ekstremaliose situacijose reikia greitai montuojamų didelio ploto tentinių palapinių kurie turi įėjimus iš keletos pusių. Tentiniai sandėliai pagal paskirtį skirstomi į komercinius, sandėliavimo, gamybos, medicininės pagalbos, karinės paskirties ir jums geriau žinomi skirti pramogoms. Dažniausiai naudojami baltos arba šviesiai pilkos audiniai tam kad kuo daugiau šviesos patektų į agaro vidų, karinėms reikmėms naudojami kamufliažiniai tentai.

Prekyboje ir sandėliavimo tikslams tentiniai angarai naudojami tokioms prekėms ir gaminiams sandėliuoti kuriems nesvarbu oro sąlygos tik svarbiausia kad neturėtų kontakto su vandenio pvz. gatavų medienos gaminių sandėliavimas. Dėl nevienodos produkcijos paklausos gamintojui neapsimoka statyti pilnaverčio sandėlio o geriau naudoti lengvų konstrukcijų tentinį sandėlį kurį galima bet kada išmontuoti. Šie sandėliai naudojami ir gamybai, įrenginėjant, sujungiant, virinant vamzdynus, surenkant įvairios paskirties statybines metalo konstrukcijas kai jos gaminamos šalia objekto ir būtina apsaugoti nuo lietaus ir sniego.

Karinės, medicininės ir pramogų paskirties tentai gali būti su pagalbinėmis patalpomis, atskirtomis erdvėmis virtuvei ir dušams. Grindų dangą galima įrengti ir plono sluoksnio, vasaros sezonui reikalinga patalpas šaldyti kondicionieriaus pagalba. Svarbus niuansas užsisakant tokį sandėlį – didelio kvadratūros sandėlių stogams būtina įrengti lietaus surinkimo sistemas nes priešingu atveju vanduo gali pradėti veržtis į sandėlio vidų ir apgadinti produkciją, įrengimus ir kitą inventorių.

Jei svarstote tokios priemonės įsigijimą, neskubėkite, sandėliavimo tentus laikinam naudojimui pvz tik žiemos sezono metu galite ir išsinuomoti. Be to, dar galite paieškoti skelbimuose įmonių parduodančių jau naudotus nereikalingus tentinius sandėlius.