kraustymo paslaugosNors vis dažniau galima pamatyti skelbimus, jog parduodamas, išnuomojamas butas ar namas su baldais, tačiau dažniausiai gyvenamasis plotas parduodamas be baldų, o baldus buvę šeimininkai persiveža į kitą būstą, kuris taip pat jau yra tuščias. Nežinia, kas dėl to labiau nukenčia. Juk šiuolaikiškai suremontuotas butas su prie interjero pritaikytais baldais atrodo nuostabiai, tačiau pervežti į kitą būstą jau gali nebederėti ir išdarkyti interjerą. Be to, jei kraustomasi pakankamai dažnai, išardomi ir vėl surenkami baldai po kelių kartų jau sunkiai susirenka, nebėra tokie kaip nauji – išsikraipo, sunkiai užsidaro durelės ir pan.

Visgi, tai nebaido taupiųjų lietuvių. Persikraustymas su visais baldais ir daiktais, nors ir iššūkis, tačiau labiau priimtinas. Dažnai netgi bandoma persikraustyti savo jėgomis, pasitelkus šeimos transporto priemones, arba pasiskolinus draugų didesnius automobilius. Tačiau perkraustymai ir jų nedidelė kaina leidžia dažniau kreiptis į profesionalus. Juk dažnai išardžius baldus matoma, kad jų dalys niekaip netelpa į jokius automobilius, nebent būtų sugalvota kelti sofos dalį ant automobilio stogo (įprastas reiškinys ir vaizdelis Rytų šalyse). Tačiau tokio daikto kaip pianinas lietuviai tikrai neišdrįstų vežti ant nediduko opelio stogo.

Pianino pervežimas, rojalio, įvairių staklių, didelių gabaritų buitinės technikos pervežimas priverčia kreiptis į profesionalus. Be didelio krovininio automobilio ir specialios technikos ne tik neįmanoma visko pervežti, bet kartais ir net pajudinti iš vietos. Perkraustymo specialistai esant poreikiui gali atvykti su sunkiąja technika, iškelti iš namų techniką nors ir per langą, pakrauti į transporto priemonę iį pervežti ten kur reikia. Jokie pianinai nebaisūs. Iš tikro paprastą pianiną su perkraustymo paslaugos tiekėjų turimą technika gali pervežti vienas žmogus.

Vis daugiau žmonių supranta, jog tiek laiko, tiek sveikatos, tiek pinigų prasme jie sutaupo samdydami perkraustymo įmonę. Tad darbo tikrai netrūksta.