Lytinių lūpų korekcijaMoters lytinės lūpos – labai svarbios kokybiškam gyvenimui. Tiek sueities metu, tiek kasdienėje veikloje, itin padidėjusios ar neelastingos lytinės lūpos gali kelti daugybę nepatogumų. Nuo sumažėjusios galimybės pasiekti pasitenkinimą iki itin smarkiai išaugančių infekcijų tikimybių, dažno skausmo ar nepatogaus dirglumo, moterys (ypač brandesniame amžiuje ar po gimdymo) renkasi lytinių lūpų korekcija.

Moters lytinės lūpos – labai svarbios kokybiškam gyvenimui. Tiek sueities metu, tiek kasdienėje veikloje, itin padidėjusios ar neelastingos lytinės lūpos gali kelti daugybę nepatogumų. Nuo sumažėjusios galimybės pasiekti pasitenkinimą iki itin smarkiai išaugančių infekcijų tikimybių, dažno skausmo ar nepatogaus dirglumo, moterys (ypač brandesniame amžiuje ar po gimdymo) renkasi lytinių lūpų korekcija.

Tai, labai jautri tema, kuria moterys dažnai gėdijasi kalbėti. Taip neturėtų būti, nes drovėjimasis ir slėpimas gali pakenkti ne tik intymiam gyvenimui, bet ir visam jūsų organizmui. Visų pirma nebijokite išdėstyti ir supažindinti specialistą su problema. Chirurgai bei gydytojai garantuoja konfidencialumą, kuris labai svarbus daugeliui moterų kada kalbama tokiomis temomis.

Šios procedūros chirurgų darbe yra gana dažnos, o pati operacijų technologija išvystyta pakankamai sėkmingai, todėl procedūra vykdoma gana standartiškai ir yra tikrai neskausminga. Lytinių lūpų korekcija gali jas pastangrinti, patempti ar nubalinti. Visa tai padės jaustis geriau ir grąžins ankstesnį malonumą bei tikrą gyvenimo komfortą.

Pati korekcija trunka 1-2 valandas ir nėra priskiriama chirurginiam gydymui, todėl baimintis nereikėtų. Po procedūros reikėtų vengti sporto, aktyvios fizinės veiklos, baseino ar kitos aktyvios veiklos. Vis dėlto, yra keletas skirtingų lytinių lūpų korekcijos vykdymo būdų:

  • Didžiųjų lytinių lūpų putlinimas hialurono rūgštimi;

arba

  • Lytinių lūpų korekcija lazeriu.

Būtent hialurono rūgšties užpildo efektas nėra amžinas, trukmė skiriasi priklausomai nuo jūsų kūno ir gali tęstis 10-14 mėnesių (vidutiniškai). Prieš procedūrą privalu konsultuotis su licencijuotu ir patyrusiu gydytoju, kuris galės pakonsultuoti ir paskatins priimti tinkamą sprendimą. Poveikiai yra įvairūs ir gali pasireikšti sustangrėjimu, lytinių lūpų atjaunėjimu, asimetrijos pašalinimu, apimties padidėjimas ar sumažėjimas.