Tądien man kaip tik sukako 35 metai. Nebe jauna, tačiau prisižiūrėjusi ir patraukliai apsirengusi moteris klube su draugėmis traukė ne vieno vyro dėmesį. Visą vakarą buvau šokdinama tai vieno, tai kito jaunuolio. Galiausiai taip išėjo, kad atsiskyriau nuo draugių ir lengvai apgirtusi pradėjau glamonėtis su jaunu ir pasportavusiu vaikinu. Jis pasiūlė mums keliauti pas jį, igerti dar vyno. Aš stipriai tam nesipriešinau, jau ilgą laiką nebuvau turėjusi vyro ir buvau pasiryžusi naujiems nuotykiams.

Nuvykome pas jį su taksi. Kai atidarė buto duris, aš pamačiau stilingus vienišiaus apartamentus. Jis kaip tikras džentelmenas nuvilko man paltą ir to veiksmo eigoje mūsų lūpos dar kartą susilieji. Ilgiau laukti negalėjome nei jis, nei aš. Pradėjome aistringai glamonėtis. Aš pajutau, kad jo kelnėse varpa stangrėja. O dieve! Atrodo ji didelė! Pamatęs lengvą mano nustebimą jis žvilgsniu parodė, kad aš atsiklaupčiau. Su mielu noru tai padariau, nes norėjau pamatyti jo pasididžiavimą savo akimis. Prasegiau užtrauktuką, numoviau kelnes. Po apatiniais jutau pulsuojančią varpą. Pradėjus mauti juos išvydau vaizdą, nuo kurio kaipmat sudrėkau. Tai buvo didžiausias penis, kokį esu mačiusi. Jis buvo kietas kaip akmuo, aš paėmiau jį į ranką ir pradėjau laižyti galvutę. Neilgai trukus aš jau buvau apžiojusi jo pasididžiavimą tiek, kiek galiu ir intensyviai masažavau likusią dalį.

Vyrukas paglostė man plaukus ir galvos mostu parodė, kad gulčiausi ant sofos. Aš atsiguliau ir praskėčiau kojas, tačiau apžiūrėjęs mano kūną jis pavertę mane ant pilvo, kojas nuleido ant žemės ir paklausė: „Ar nori patirti kai ką naujo?“. Virpančiu balsu aš sutikau. Jo veido nebemačiau, tačiau pajutau, kaip jis suseilina savo pirštą ir paliečia juo mano išangę. Negi jis tikrai planuoja ten įsiskverbti su savo milžinu? Aš to juk nebuvau bandžiusi net su mažesnių pasididžiavimų savininkais! Tačiau, nors ir bijodama, aš leidžiau jam tęsti. Po kelių sekundžių pajutau kaip jo galvutė palengva įsispraudžia į mano užpakaliuką. Iš pradžių kiek įsitempiu, tačiau tada jis iš lėto sustumia visą savo daiktą į ten ir pradeda intensyviai judėti pirmyn ir atgal. Beprotiška, tačiau iš pradžių patyrusi lengvą diskomfortą, greitai pradėjau jausti artėjantį orgazmą. Ir staiga mano kojos pradėjo pasiutusiai virpėti, aš pajutau, kaip malonumo perkreiptas mano kūnas visas įsitempia ir tada į mano išangę išsilieja šilta sėkla. Sunku tuo patikėti, tačiau tai buvo geriausias orgazmas mano gyvenime.

Po šitokio sekso man tik beliko nulaižyti ištrauktą jo penį ir viltis, kad jis šįvakar dar ne kartą mane maloniai nustebins.