Po to, kai turėjome labai gražius metus visi kartu, atėjo metas atšvęsti. Supratome, kad sodybos nuoma ir kubilai kaina mums atrodo gana patraukliai ir iškeliavome tiesiog taip, pasiekti savo kelionės tikslą. Visi prisikrovėme pilną bagažą ir išsiruošėme į šią kelionę.

Sodyboje buvo viskas, ko reikėjo

Aišku, tokiu metu rkubilai kainaasti sodybą, kurioje būtų ir pirtis, ir kubilai kaina adekvačia, jau nebe taip paprasta. Bet žinojome, kad tokios kelionės tikrai labai norime, todėl ir nuvažiavome į ją su dideliu džiaugsmu. Sodyba buvo kažkur už Molėtų rajono, tai dar ir kol nuvažiavome iki jos, visai nemažai teko pasismaginti autobuse. Galiausiai pavyko pagaliau atvažiuoti. Viskas buvo šiek tiek panašu į tai, ką ir matėme, ir kas ir buvo žadėta internete. Ten kubilai kaina buvo įprasta, tačiau aplinka buvo iš tiesų nuostabi. Aplink driekėsi  miškai, kaip tik visai šalia buvo ir puikus gražus ežeras. Taip pat buvo viskas ir, kaip žadėta. Tai yra, buvo kubilas, kaina prilygstantis pačiai pirčiai, taip pat ir nedidelė pirtis. Aišku, buvo ir viena puiki erdvė, kurioje buvo galima vėliau šokti ir visaip linksmai leisti laiką, ir apskritai dar be viso to buvo ir vieta miegojimui. Sakyčiau, standartiškai, kaip būna kaimo turizmo sodybose.

Maudynės kubile

Smagiausia dalis visgi buvo kubilas. Kaina šio vakaro tokia ir buvo, pagal linksmybių kubile kiekį matuojama. Pirmiausiai buvo gerai iškūrenta pirtis. Dar iki pirties visi, aišku, valgėme, šokome, visi išbandėme tokius instrumentus, kokius kuris turėjome. Po to buvo kita dalis. Šeimininkas iškūreno pirtį. Pastaroji buvo nedidelė, bet visi po truputį susispaudę visgi sutilpome. Todėl visi džiaugėmės ir žinojome, kad jau greitai galėsime atsidurti kubile. Klausiau šeimininko, kokia yra lauko kubilai kaina. Tai supratau, kad be 1000 eurų prasisukti nepavyktų. Kuo ypatingas šis keistas prietaisas? Aišku, jis pirmiausiai tai yra labai šiltas net ir naktį, net ir žiemą. Pagalvokite, kur mes galime maudytis šaltuoju metų laiku? Tik pas save namie kokiose nors kriauklėse, voniose, arba nebent galima tą daryti kokiame nors baseine. Net jeigu įrengi pas save smagią sodybą, padarai kažkokią pirtį, pakūreni krosnį, vis tiek galiausiai turi susidurti ir su ta realybe, jog reikia kažkaip išsimaudyti. Žiemą išsikūrena pirtis ir tu jau šuoliuoji strimgalviais į eketę ežere. Kur įšoki klykdamas iš siaubo, o išlendi kaip didvyris, tik kad jau nušalęs ir su prostatos uždegimu. O štai šilto vandens kubilai kaina labai palankia visada leidžia pakankamai gerai apšilti tiems, kas nori išsimaudyti ne tik vasarą, bet ir šaltesnę žiemos dieną. Mediniai kubilai kaina tikrai atsiperka to malonumo, kurį gauname kasdien, kai patenkame į gražiausias ir šilčiausias vietas. Taip pat reikia pasakyti ir pastebėti, jog tai yra atrakcija net ir to kubilo iškūrenimas. Juk ne iš karto tas vanduo ima visaip burgzti ir burbuliuoti. Pirmiausiai tenka dar jį gerai užkurti ir sušildyti, tik tada jau galima sakyti, kad štai gali maudytis.

Silpniausias nualpo

Mūsų kelionės metu ir viešnagės metu teko pamatyti, kaip kubilas ne visiems į naudą išeiti. Štai mūsų silpniausias vaikinas Domas iškart nualpo vos išlipęs iš kubilo. Su juo burbulų vandenyje užtrukome gana ilgai, o kai išlipome, jam pasidarė silpna. Jis dar nuėjo po dušu, o ten jam aptemo ir tada jis jau krito.