MikropigmentacijaKiekviena moteris sutinka, kad gražūs antakiai – moters grožio paslaptis. Gražus antakiai – tai prižiūrėti, sutvarkyti, simetriški, vešlūs, tinkantys prie akių ir plaukų spalvos ir t. t. – kiekviena moteris gali vardinti epitetus, apibūdinančius jai gražius antakius. Tačiau, kad jie tokie būtų, reikia įdėti nemažai pastangų – juos pešioti, dažyti, palaikyti formą. Tačiau, ką daryti, jei dėmesio jiems skiri pakankamai, tačiau bėda – kita: antakiai, paprasčiausiai, nėra vešlūs, jų neina suformuoti.

Vešliais antakiais pasigirti negalinčios moterys kiekvieną rytą laiką leidžia priešais veidrodį juos formuodamos, ryškindamos įvairiomis kosmetikos priemonėmis. Tačiau metai po metų tokie rytiniai ritualai tikrai nusibosta. Todėl itin moderni kosmetologija šiandien siūlo įvairias išeitis, padedančias paprasčiau turėti svajonių antakius. Vienas iš metodų – manualinė antakių mikropigmentacija.

Būtent dėl šių priežasčių antakių mikropigmentacija, dar vadinama microblading, antakių 6D technika, sparčiai išpopuliarėjo ir sudomino daug moterų. Dabar šią paslaugą atlieka labai daug specialisčių, o klienčių ratas – dar didesnis. Kartais antakius tobulinti šiuo metodu pasiryžta net moterys, kurių antakiai natūraliai vešlūs, ryškūs ir tobulos formos. Taigi, dažnai pasigirsta nuomonių, kad manualinė antakių mikropigmentacija – mada, o ne išsigelbėjimas.

Galbūt kai kuriais atvejais tai yra tiesa, tačiau daugeliu atvejų – tai išeitis moterims (ir vyrams, tačiau jie retesni klientai) turėti dailius antakius, sutaupyti tokio svarbaus laiko rytais ir jaustis gražesnei. Tačiau kaip svarbu moteriai jaustis gražesnei, taip pat svarbu ir būti užtikrintai, kad manualinė antakių mikropigmentacija – tikrai reikalinga, ir pasirinkti tik gerą specialistę, nes microblading procedūros rezultatai yra matomi 1–3 metus, todėl jie turi būti itin geri, kad antakių nereikėtų slėpti arba ir toliau rytais gaišti laiką taisant pseudospecialistės atliktą darbą.