Mums svarbu, kad Kaunas klestėtų !

Turbūt nerastume nei vieno žmogaus, kuris nenorėtų gyventi gražiai ir patogiai. Kiekvienas mūsų norime turėti gražius KKU LKU bendruomeniu programanamus, tvarkingą kiemą, nesuklypusias sūpynes daugiabučių aikštelėse ir suoliukus parkuose. Juk kiekvienas norime, kad mūsų vaikai lankytų gražiai įrengtus darželius ir mokyklas, sporto klubus, kad galėtų saugiai leisti laisvalaikį. Sakysite trūksta lėšų? O gal greičiau noro ir entuziazmo???

Visus kauniečius, kuriems rūpi jų miestas, kurie nori gyventi gražiai ir gerai kviečiame dalyvauti bendruomenių rėmimo programoje. Tereikia sugalvoti idėją ir ją atnešti į Kauno kredito uniją. Šiais metais Kauno kredito unija rėmimo programos projektams skiria svarų 10 tūkst. litų fondą. Šia iniciatyva Kauno kredito unija prisideda prie Lietuvos centrinės kredito unijos skelbiamo bendruomenių paramos projekto „Gera kurti kartu“. Projektas skirtas bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) inicijuotiems projektams ir veikloms finansuoti ir/ar padėti įgyvendinti. Kaip ir kiekvienais metais LCKU vieno projekto finansavimui skyrė 3 tūkst. Lt paramą.

„Mūsų tikslas yra skatinti būtent Kauno bendruomenes bei nevyriausybines organizacijas įgyvendinti idėjas savų bendruomenių stiprinimui, prisidėti prie jų gerbuvio gerinimo, stiprinant kooperaciją, savitarpio pagalbą, paramą šalia gyvenantiems ir skatinant abipusį ilgalaikį bendradarbiavimą. Mūsų, kaip atsakingos finansinės institucijos tikslas yra ne tik prisidėti prie kauniečių gerovės, bet ir suteikti jiems žinių apie atsakingą finansų valdymą bei asmeninių finansų subalansavimą – – pasakoja Kauno kredito unijos valdybos pirmininkė Ernesta Ramaškaitė.

Pirmininkė pažymėjo, kad Kauno kredito unijos tikslas yra ne vienkartinė parama, bet ilgalaikiai santykiai su Kauno bendruomenėmis. Unija jau yra užmezgusi ir įtvirtinusi bendradarbiavimą su keliais Kauno darželiais-lopšeliais, nevyriausybinėmis jaunųjų verslininkų ir jaunimo organizacijomis. Toks bendradarbiavimas neapsiribojo tik finansine parama, bet  išaugo į gražius besitęsiančius santykius, naujus projektus, bendrą veiklą ir kooperaciją.

„Tikimės, kad į mūsų kvietimą bendradarbiauti atsilieps visos aktyvios kauniečių organizacijos, norinčios padėti savo bendruomenei bei miestui, turinčios unikalių idėjų, siekiančios naujų žinių bei patirčių įgyvendinant kooperacijos idėjas. Šiuo projektu mes norime priminti, o gal ir supažindinti kokią stiprią galią turi kooperacija žmonėse, finansuose ir versle “ – sako pirmininkė. – „Vertinant pateiktas paraiškas, nuspręsta ypatingai skatinti projektus, kurių dėka planuojama didinti finansinį bendruomenės narių raštingumą, skatinti pačios bendruomenės narių tarpusavio integraciją, mažinti socialinę atskirtį, skleisti novatoriškas ar inovatyvias idėjas.“

Labai laukiami projektai, kurių aprašymuose numatytas ilgalaikis bendradarbiavimas su Kauno kredito unija (periodinių renginių ciklai, bendradarbiavimo tradicijų kūrimas, ilgalaikės partnerystės užmezgimas). Norint dalyvauti projekte tereikia sugalvoti idėją ir užpildžius paraišką atvykti pas mus į Kauno kredito uniją K.Donelaičio g. 62-301. Paraišką būtina pateikti iki 2014 m. gruodžio 10 d. 15:00 val.

 

Paraiškas projektams gali teikti jaunimo, mokyklų ir aukštųjų mokyklų bendruomenės, savanorių bei kitos nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės.

Paskelbė

Unija

Kauno kredito unija – kooperatiniais pagrindais veikianti finansinė institucija savo veiklą pradėjusi 2000 m. balandžio10 d. Kauno kredito unijos veiklą reglamentuoja Lietuvos kredito unijų įstatymas, indėlių draudimo įstatymas, kiti Lietuvos Respublikos įstatymai, teisės aktai bei Kauno kredito unijos įstatai. Kredito unijos veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Kauno kredito unijos pagrindinė būstinė įsikūrusi BLC verslo centre, K. Donelaičio g. 62-301, Kaune. Narių patogumui dirba nuotoliniai skyriai: aasa AB „Autrolis" administracinėse patalpose, Islandijos pl. 209 ir A. Stulginskio universitete įsteigta antroji nutolusi kasa, Studentų g. 11-116 (Centriniai Rūmai), Akademijos miestelis, Kauno r.