neolife vitaminai4 svarbūs Neolife / GNLD vitaminų skirtumai nuo kitų vitaminų

  • Pagrindinis NeoLife vitaminų išskirtinumas yra tas, kad jie išgaunami, tik iš natūralių, kokybiškų žaliavų, kurios yra žmogaus mitybos grandyje, o neišgaunami sintetiniu būdu laboratorijose, kaip dauguma kitų kompanijų vitaminų.
  • Visos medžiagos išgaunamos ir sudedamos į kapsulę šeimomis, taip kaip randama gamtoje. NeoLife papilduose nerasite, tik atskirai įdėto beta karotino, bet rasite visą karotenoidų šeimą, kurią sudaro 15 karotenoidų, tame tarpe ir beta karotinas. Taip žmogaus organizmas gauna visus karotenoidus ir pasisavina, ko labiausiai jam reikia.
  • Su dauguma NeoLife vitaminų yra atlikti klinikiniai tyrimai su žmonėmis, kurie parodo kad NeoLife vitaminai yra saugus ir veiksmingi.
  • Taip pat NeoLife kompanija turi savo mokslininkų – patarėjų tarybą, kurią sudaro žymūs, pasaulyje pripažįstami mokslininkai ir sveikatos specialistai. Šie mokslininkai ir kuria vitaminus, bei pažymi SAB (Scientific Advisory Board) antspaudu, kuris patvirtina, kad NeoLife produktai yra veiksmingi ir saugūs vartoti.