ziedaiŽiedai – nuostabus aksesuaras, galintis išryškinti Jūsų gražias rankas ir ilgus pirštus. Žiedus galite užsisakyti internetu, galite pirkti juvelyrinėje parduotuvėje ar net pasigaminti pačios! Šiandien papasakosime apie naują žiedų nešiojimo tendenciją, kuri prieš pusę metų atrodė kaip pavienis reiškinys.

Taigi šiandien kalbame apie nepilnai užmautus žiedus. Tai keistas, kitoks ir tikrai neįprastas žiedų nešiojimo būdas, bet tuo pačiu su kiekviena diena vis labiau populiarėjantis reiškinys.  Spėjama, kad ši tendencija atsirado iš mados nešioti du arba daugiau žiedų ant vieno piršto, tačiau pasidarė sunku lankstyti pirštus, todėl pradėta žiedus mauti ant pirmo arba antro piršto narelio. Taip problema buvo išspręsta, o žiedai imti nešioti kiek kitaip nei įprasta.

Nepilnai užmauti žiedai dažniausiai būna nedideli ir smulkūs, kad nekliūtų už daiktų ir netrukdytų judėti.  Kadangi ši tendencija kilo iš pomėgio nešioti po kelis žiedus ant piršto, tai nepilnai užmauti žiedai tam ir nešiojami.

Norint nešioti taip žiedus, jokių ypatingų žiedų pirkti nereikia. Užteks pasirinkti mažesnio dydžio žiedą ir tiek, arba nusipirkite kelis vienodus to paties dydžio žiedus ir derinkite juos tarpusavyje. Smagu, šiuolaikiška ir labai madinga!

Be to, svarbu priminti, kad šiuolaikiniame pasaulyje pasaulyje vis labiau ir labiau populiarėja pirkimas internetu. Tad apžiūrėti, išsirinkti ir nusipirkti gražiausią bei labiausiai patinkantį žiedą, prieinamomis kainomis darosi vis paprasčiau. Patogu ir jokios laiko gaišaties, vaikštant po parduotuves.