Domini grožio studija

Domini grožio studija

 

Kauno kredito unijos teikiamos paslaugos ir aptarnavimas nepakartojami.  Kada beateitum ,visi pasiruošę tau padėti, suteikti reikiamą pagalbą, Jolita  – nuostabi ir profesionaliausia mano sutikta konsultantė. Verslo reikalus noriu tvarkyti tik čia!“

 

Daiva Kuliešienė, grožio studijos „Domini inspired by Femina Bona“ direktorė.

 

„Mūsų darbuotojai dauguma yra tikrieji meistrai – domini (lot. dominis – meistrai, dominus – meistras), dirbantys ne vienerius metus, išmanantys savo darbą, kuriantys žmogui ir grožiui,“ – šypsosi grožio studijos „Domini“ vadovė Daiva Kuliešienė.

Grožio procedūrų gerbėjoms ir gerbėjams adresas V. Putvinskio g. 38 gerai žinomas. Šiame name dar 1993 metais duris atvėrė pirmasis grožio salonas Kaune. Kaip sako dabar čia įsikūrusios grožio studijos „Domini“ direktorė Daiva Kuliešienė, šios patalpos tiesiog persigėrusios grožio procedūromis, kvapais ir klientų ištikimybe, tad kitokia veikla čia paprasčiausiai neįsivaizduojama.

Idėja imtis savos veiklos ir atidaryti grožio studiją, kuri būtų traukos centras neabejingiems savo grožiui bei sveikatai kauniečiams, kelioms moterims gimė prieš gerus metus. Nors Kauno mieste SPA centrų ir grožio salonų apstu, tačiau konkurencijos iniciatyvios moterys net nesvarstė. „Mūsų verslas ir pati grožio studijos idėja atsirado ne dėl verslo, o dėl pačios idėjos,“- sako naujosios studijos vadove tapusi ponia Daiva. Negąsdino naujųjų verslininkių ir grožio salonams bei kirpyklos taikomos higienos normos, įrengimo sąlygos bei griežti reikalavimai. Vadovė atvyrauja, kad šiame grožio versle sukasi jau daugiau nei dešimt metų, tad nebebaisus tas „vilkas“.

 Finansinio partnerio paieškos

 Nors idėja verslui atėjo lengvai, bet nuo idėjos pradžios žengiant link jos realizacijos, nebuvo išvengta ir abejonių, tam tikrų trukdžių. Ponia Daiva pasakoja, kad turėjo pagalvoti ir apie piniginius reikalus, papildomą finansavimą verslo pradžiai, aptarti kokią komandą kviestis dirbti drauge. Pati būdama labai smalsi ir nemėgstanti sėdėti vienoje vietoje, visada atvira naujovėms naujojo salono vadovė tvirtina, kad visą informaciją šiais laikais galima rasti tiek internete, tiek susisiekus su atitinkamomis tarnybomis. Taip ji ir surado informaciją apie galimybes naujam verslui ir kredito unijų vykdomą mikrokreditavimo  projektą. „Perskaičius internete skelbiamą informaciją ir susipažinus su pirminėmis skelbiamomis paskolos sąlygomis, nekilo abejonių, kurį finansinį partnerį turime pasirinkti“,- teigia ponia Daiva ir priduria, kad nuo pat pirmojo apsilankymo pasirinktoje Kauno kredito unijoje gali džiaugtis teisingu pasirinkimu, kadangi buvo suteikta ne tik išsami informacija, pateikti atsakymai į iškilusius klausimus, bet ir jautėsi didelis pačių unijos darbuotojų palaikymas. Paklausus, ar nesunku buvo pasiryžti imti paskolą verslui, ponia Daiva sako, kad visada reikia bandyti ir nebijoti rizikuoti, o svarbiausia tikėti tuo, ką darai.

Studijos idėja

 Šiandien naujosios grožio studijos vadovė džiaugiasi, kad praktiškai pavyko įgyvendinti tai, ką ir kūrė, planavo ir skaičiavo. Dar verslo pradžioje su kolegėmis – akcininkėmis aptarė, kad būsimoji grožio studija turi būti jauki ir, kas labai svarbu, nestandartinė. Tad labai daug dėmesio skyrė studijos interjero dizainui. Pradžioje bandė generuoti idėjas, tačiau vėliau šią užduotį patikėjo specialistams – jauniems kūrėjams, kurie savo idėjomis, net gi pranoko užsakovių lūkesčius. Šiandien peržengus grožio studijos duris patenki tarsi į menininkų dirbtuves, kur prie stilizuotų veidrodinių molbertų dirba patyrę grožio meistrai. Įrengiant patalpas, dėmesys buvo skirtas ne tik klientų zonai. Nuo pat pradžių, atnaujinant pasirinktas patalpas buvo nuspręsta didelį dėmesį skirti ne tik ateinančiam klientui, bet ir personalui: buvo praplėstos vidinės erdvės, pasirūpinta darbuotojų poilsio erdve. Galbūt todėl, į komandą prašosi priimami specialistai net iš kitų miestų.

Šiandien grožio studija teikia išskirtinę paslaugą skubantiems klientams: kelios grožio procedūros vienu metu. Tai iš ties labai paklausi ir išskirtinė paslauga, nes retas klientas darbo dienomis ar savaitgalį savo estetinei išvaizdai gali skirti keletą valandų.

 Pasiūlymai klientams

 Grožio studijos „Domini“ (pilnas pavadinimas „Domini inspired by Femina Bona“) darbas organizuojamas remiantis geriausia tarptautine patirtimi, keliant aukštus reikalavimus darbo kokybei, naudojant itin kokybiškus darbo įrankius bei pasaulyje pripažintas profesionalams skirtas priemones. Femina Bona salonui suteikia profesionalias žinias ir medžiagas, aukščiausios kokybės procedūroms. Iki gruodžio 1 dienos atidarymo nuotaikomis gyvenantis salonas klientams siūlo 10 proc. nuolaidas šilko (CHI), Keune ir SoPure produktams. Salono adresas: V.Putvinskio g. 38 (virš restorano „Pompėja“) Kauno miesto centre.

 Teikiamos paslaugos:

  • Kirpėjo – stilisto paslaugos (kirpimas karštomis žirklėmis, procedūros slenkantiems plaukams, lazerio šukos, plaukų priauginimas)
  • Kosmetologo paslaugos:
  • Makiažas, manikiūras, pedikiūras
  • Permanentinis makiažas (mikropigmentacija)
  • Kūno procedūros (masažai, drėkinančios, detoksikuojančios procedūros, kūno pilingas, depiliacija, parafino vonelės)
  • Veido procedūros (drėkinimas, veido valymas, prieš raukšlinės programos ir kitos tikslinės procedūros)