naujos statybos butas VilniujeDar prieš metus Miglei naujos statybos butai Vilniuje buvo nė motais. Jai tikrai nerūpėjo nei, kas kur ką stato, nei kas ten gyvens. Bet štai praėjusio gimtadienio proga, giminės padovanojo kai solidžią pinigų sumą – 20 tūkstančių eurų. Miglė nenumanė, ką gi daryti su tokiais pinigais. Juk ji net neplanavo kažko dabar pirkti. Tikėjosi, kad, kaip visada, gyvens paprastai ir nerūpestingai, tiesiog nuomosis kažkur butą, ir jai to užteks. Staiga viso pasaulio vargai užgriuvo jai ant pečių ir parduodami nauji butai Vilniuje ėmė neraminti labiau nei bet kas kitas.

Tenką imti paskolą

Reikia pasakyti, kad, kadangi Miglei niekada nerūpėjo naujos statybos butai Vilniuje, kaip ir apskritai beveik bet koks nekilnojamas turtas, tai ji niekada ir dėl paskolų per daug galvos nesuko. Jai atrodė, kad kaip viskas susidėlios, taip ir bus gerai. Buvo paprastų pažiūrų, nemėgo kokių nors intrigų ir nesąmonių. Juk kam reikia įsipareigoti didžiausiai paskolai, o paskui bijoti, kad tave atleis iš nekenčiamo darbo, ir tada bus parduodami nauji butai Vilniuje tavo, nes nebegalėsi susimokėti paskolos. Taigi, ji tikėjosi, kad viskas bus kur kas geriau, kad jai nereikės taip vargti, tačiau štai ši netikėta dovana jai viską pakeitė iš esmės. Miglė ėmė svarstyti ir galvoti, kokie nauji butai jai galėtų tikti. Ta prasme, kokius naujus namus ji galėtų nusipirkti. Paaiškėjo, kad tų galimybių nėra tiek ir daug, nes reikia kažkaip viską optimizuoti. Nepirksi kažkokios lūšnos arba mažo vieno kambario butuko. Ji norėjo gyventi ne viena, o su vaikinu, juk būtų nesąmonė, jeigu naujas butas jai iš esmės atimtų galimybę gyventi su vaikinu, su kuriuo jau daug laiko pragyveno. Taigi, Miglė suprato, kad tam, kad įpirktų kažką normalaus, visgi turės pasiimti paskolą. Tik nežinojo, kaip apie tai pranešti tėvams, mat šie dukrą vis gyvenimą taip auklėjo, kad ji neimtų paskolos.

Interesų susikirtimas

Nutiko ir kita problema. Atsirado interesų nesutarimas tarp jos ir vaikino. Šis dažnai kalbėdavo apie tai, kad norėtų namų kur nors gamtoje, kad norėtų pasistatyti kokį nors nuostabų namą. Tačiau niekada nesiimdavo jokių veiksmų, kad tai nutiktų. Miglė vaikinui buvo ne kartą sakiusi, jog ji kokiame nors name, toli už miesto, tikrai negyvens. Kad ji gyvens tik miesto centre, ten, kur verda gyvybė, kur kas dieną gali sutikti žmones net ir paprastoje kavinėje, kai to nori. Jai miesto centras reiškė labai daug, ir dėl to jai iškart daug įdomiau atrodė nauji butai. Vilnius juk yra šalies sostinė, tikras kultūrų centras, ir toks buvo visais laikais. Tai kaip gi ji galėtų sau leisti iškeisti šį nuostabų gyvenimą į namą už miesto? Nauji butu projektai Vilniuje jai atrodė tai, ko tikrai labai norisi. Tad ji turėjo pripažinti, kad kažkaip viską padarys savo labui. Jis irgi sutiko, kad, jeigu tai būtų jo pinigai ir jo paskola, tai gal ir galėtų būti parduodami naujos statybos butai Vilniuje atmesti, nes dabar reikia laikytis Miglės nuomonės.

Nugalėjo naujos statybos

Galų gale, paskutinį įvartį įmušė diskusijos apie namo tipą. Kokio buto reikia: naujos statybos name, ar senos. Seni yra daug pigesni, bet tada ir gyveni su visomis seno namo ydomis. Pora nusprendė pirkti naują butą.