nemokami-skelbimaiŠiandieną norėčiau pristatyti vieną iš naujovių, esančių dabartiniuose internetinių portalų topuose. Jeigu kas antras lietuvis galėtų išvardinti bent keletą mokamų skelbimų portalų, tikiu, jog nemokamų – ne daug.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog „nemokami skelbimai“ paslaugą teikiančių kompanijų, kaip minėjau, nėra daug. Kad ir kaip ten bebūtų, yra džiugu, jog tokių portalų atsiranda ir žmonių, priimančių iniciatyvą kurti, taip pat.

Kuo šie internetiniai portalai skiriasi nuo kitų, panašios tematikos? Tai, jog jie nemokami – viena iš svarbiausių savybių. (Tačiau apie tai norėčiau paminėti šiek tiek vėliau) Taip pat, reikėtų paminėti ir tai, jog tokiuose portaluose yra įžvelgiamas ryškus pasiūlos bei paklausos „asortimentas“. Turiu omeny tai, jog tokiuose tinklalapiuose netrūksta lankytojų.

Visų pirma, reikėtų, mano manymu, pradėti nuo pagrindinių pliusų. „Nemokami skelbimai“ paslaugą teikiančių bendrovių geroji ypatybė, kaip minėjau, yra ta, jog talpinami skelbimai yra visiškai nemokami. Turiu omeny tai, jog kiekvienas pateiktas pasiūlymas būna priimamas be visiškai jokių įnašų ar pridėtinių lėšų. Taip pat, ne ką prastesnė geroji savybė yra ta, jog tokio tipo bendrovės sudaro žmonėms pakankamai neblogą pasiūlą bei paklausą. Kaip minėjau, kiekvienas pardavėjas, norėdamas parduoti savo prekę, ją galės pasiūlyti tūkstančiams klientų – tokio tipo portalų lankomumas yra itin didelis. Būtų galima paminėti ir tai, jog tokių puslapių savininkai gerbia savo klientus – turiu omeny tai, jog jie, suteikdami visiškai lygias teises bet kuriam klientui, neišskiria jų iš daugumos ir leidžia, turint tolygius šansus, bandyti parduoti savo prekę.

Suprantama, jog „nemokami skelbimai“ paslaugą teikiančios įmonės taip pat turi ir savų minusų – jų tikrai nereikėtų nuslėpti. Reikėtų pradėti nuo to, jog, kaip minėjau, tokio tipo bendrovės nėra itin žinomos visuomenei ir, kol išpopuliarės, reikės laiko. Toks, kaip išsireiškiau laukimas, didžiosios daugumos klientų tikrai nepradžiugina, tad minėtieji ne retais atvejais renkasi skelbių.lt, autoplius.lt ir kitas bendroves. Būtų galima paminėti ir tai, jog, dažniausiai, tokio tipo bendrovės nepasižymi konkretumu – omenyje turiu tai, jog jos dažniausiai koncentruojasi į didžiąją daugumą ir suteikia jiems talpinti į visiškai bet kokias sritis. Atsiranda savotiškas chaosas, žmonėms, jeigu galima taip išsireikšti, „atsimuša“ noras talpinti savo pasiūlymus.

Viską apibendrinus, visgi, būtų galima daryti išvadą, jog nemokami skelbimai – puiki galimybė ne tik patalpinti savo norimą daiktą, ar jį įsigyti, patalpinus paprasčiausią skelbimą – įstabiausia tai, jog viską galite atlikti visiškai nemokamai. Dėl šios priežasties, tikiu, jog nėra sunku pasakyti, kad pliusai, nemokamų skelbimų, nusveria minusus. Taigi, jeigu esate pasiryžę atsikratyti nebereikalingų daiktų, o dar ir be viso to, norite įgyti atitinkamos finansinės naudos – panašu, jog nė nebereikia sakyti, jog skelbimai yra kone idealiausia išeitis. Aplankykite mūsų vieną iš populiariausių rubrikų: http://www.skelbiu.info/darbas-verslas/siulo-darba-lietuvoje darbo skelbimai!