Kiekvieno ofiso savininkas susiduria su daugybė įvairių klausimų, vieni jų susiję su žmogiškaisiais ištekliais; kiti – su investicijomis, dar kiti – tokie žemiški, kad rodos, net svarstyti nėra ką, tačiau, ar tikrai? Juo labiau, kad nemaža dalis ofisų savininkų padaro klaidą bei priima neteisingus sprendimus, dėl kurių vėliau tenka gailėtis. Vienas ypač žemiškų, tačiau labai svarbių klausimų  skamba taip: ar vis dar verta samdyti valytoją? O gal profesionalios visos valymo paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste yra geresnis pasirinkimas? ko gero, reikėtų atsakyti, kad kiekviena situacija yra individuali, tačiau yra kelios labai svarbios priežastys, dėl kurių iš tiesų verta sudaryti sutartį su valymo paslaugų įmonę. Taigi, kaip skamba šie argumentai?

Mokėsite tik už suteiktas paslaugas

Ofisų valdytojai kone kasdien girdi apie tai, kad reikia optimizuoti pačius įvairiausius išteklius. Tačiau, ar kada susimąstėte, kad gali būti optimizuojamos ir išlaidos? Geriausias to pavyzdys – atsisakyti idėjos įdarbinti žmones, kuriems turėtumėte mokėti fiksuotą atlyginimą ir vietoje šio sprendimo sudaryti sutartį su valymo paslaugų įmone bei mokėti tik už suteiktas paslaugas.

Neliks būtinybės investuoti į valymo priemones ar įrangą

Jei nuspręstumėte įdarbinti valytoją, tai turėtumėte  jį aprūpinti ir darbui reikalingomis priemonėmis. Ir tikrai ne bet kokiomis, o  aukštos kokybės, tačiau už jas turėtumėte mokėti patys. Tuo tarpu nusprendus sudaryti sutartį su valymo paslaugas teikiančia įmone, išvengsite papildomų išlaidų bei rūpesčių: jums ne tik nereikės jų pirkti, bet ir gaišti laiko ieškanti, kur įsigyti valymui skirtų  priemonių ir įrangos. Taip pat nereikės skirti patalpos, kur galėtumėte laikyti visi valymui skirtus gaminius. 

Taigi, kaip matyti, profesionalios valymo paslaugos yra puikus pasirinkimas ir j kur kas pranašesnis, nei sprendimas įdarbinti valytoją. Sudarę sutartį su valymo paslaugų įmone ne tik optimizuosite išlaidas  (mokėsite tik už įgyvendintus valymo sprendimus), bet ir išvengsite papildomų nepatogumų: nereikės ieškoti, kur įsigyti kokybiškos valymo įrangos bei priemonių; kur jas laikyti ir pan. Tad linkime teisingiausių sprendimų.