Kaip išsirinkti

Padangos interneteKai paskambinu savo tėčiui, kartais vis dar labai nustembu, kai jis pasako, kad moka naudotis kompiuteriu. „Brolis vaikšto po turgų, ieško kasdien ko nepametęs, o man ir padangos internete, ir visokios pigesnės mašinos. Aš ten pasidairau, paieškau tai to, tai šio – man kaip kokia pramoga. Ir niekur nereikia vaikščiot per šaltį, kol sėdžiu darbe, prie kompiuterio“, sako jis. Ir tada pagalvoju – tikrai, juk net ir paprasti vairuotojai dabar internete gali surasti tiek daug. Tai ne tik padangos, bet ir visi ratų komplektai. Tad kaip tik ir noriu dabar pakalbėti apie tai, kaip turėtų būti išsirenkamos geros padangos internete.

Dydis

Svarbu pagalvoti apie tai, kokio dydžio padangos jums realiai reikalingos. Aš asmeniškai matau, kaip kartais žmonės užsimontuoja tokias dideles, internete pirktas, kad akivaizdu, jog žvirblis įsivaizduoja, jog yra erelis. Niekada nemaniau, kad tai yra normalu, ar natūralu. Manau, kad maža mašina neturėtų demonstruoti, kad ant jos yra visureigio padangos internete. Kiekvienam savo. Padangos internete – ne išimtis. Čia taip pat turi būti ir ribos, ir atsakomybė.

Spalva

Galbūt pagalvosite, kad tai gana keistas kriterijus, mat padangos internete, tiek ir gyvenime, paprastai yra juodos ar tai pilkai juodos. Kodėl? Todėl kad paviršiai, į kuriuos jos trinasi, irgi yra tokių spalvų. Visgi ne per seniausiai pastebėjau keletą nestandartiškų sprendimų. Mačiau žmones, važiuojančias su geltonomis, raudonomis arba mėlynomis. Dar įdomiau atrodo, kai tos padangos internetu is Vokietijos būna suderintos su spalvotais ratlankiais. Tai tikrai aitrina vaizduotę. Imi galvoti, kad tokios padangos internetu pigiau iškart turėtų vežti smagiau, liesti asfaltą minkščiau, slysti greičiau, kryptimi važiuoti teisinga. Žinoma, tai tik butaforija, tačiau tiems, kas turi lakią vaizduotę, geriau rinktis automobilį atitinkamai išdekoruotą. Aišku, siūlau per nelyg nenukrypti ir nuo klasikos, nes klasika turi savo aiškią priežastį – ji yra praktiška ir naudinga.

Sezonas

Kitas dalykas, be kurio neišsiversite, tai sprendimas, kokio sezono padangu akcija jums reikalinga. Kada ketinate važinėti, vasarą ar žiemą? Jeigu vasarą, tada jums reikalingos vasarinės, jeigu žiemą – žieminės. Kuo jos skiriasi? Žieminės yra minkštos, nes kuo kietesnis paviršius, tuo labiau jis slysta. Pagalvokite apie savo žieminius ir rudeninius batus. Vos tik pašąla, iškart savo dailius rudeninius pakankamai šiltus batus dedate į spintą, nes jų lygus ir kietas padas, kulnas. Arba – nešate, kad pakaltų guminiu padu. O štai žieminiai – grublėtu ir svarbiausia, daug minkštesniu padu, todėl neslysta.

Taigi ir padangos – žiemą bus minkštesnės, vasarą kietos, mat tas pačias žiemines labai greitai sudilintumėte į kietą dangą. Geriausios padangos ziemai yra tos, kurias jau esate patys mėginę, ir jaučiate, koks yra skirtumas. Taip pat ir tos, kurias jums rekomenduoja draugai.

Pagalvokite, ką veiskite

Kitas dalykas, tai gerai pagalvokite, ką ketinate veikti, važinėti po miestą ar maltis miškuose. Bet kokiu atveju, jums reikalingos kokybiskos padangos, tik jos gali šiek tiek skirtis tuo, jog vienos bus šiek tiek minkštesnės, storesnės, pritaikytos kone moto krosui, raliui. Taigi, padangos automobiliams gali būti labai įvairios. Ir jūsų, kaip šeimininko pareiga, tinkamai jomis pasirūpinti ir nusipirkti tokias, kokiomis galėtumėte labiausiai pasitikėti. Tikimės, kad tai padaryti tikrai pavyks ir linkime gero ieškojimo interneto platybėse bei sėkmingo šio ir visų kitų būsimų laimikių.