DSD Deluxe

Pagrindinės plaukų priežiūros taisyklės, padedančios gyventi paprasčiau

DSD Deluxe

Pasitaiko, kad nepaisant visų mūsų pastangų, plaukų išvaizda lieka nepatenkinama. Nors, atrodytų, viskas pagal kanoną: šampūnas, balzamas ar kaukė mūsų grožio rutinoje visada yra. Mes jums pasakysime, kaip išsirinkti tinkamas plaukų priežiūros priemones tokias kaip DSD Deluxe, ir – svarbiausia! – kaip teisingai juos naudoti norint pasiekti norimą rezultatą.

Kad taip nenutiktų, mokomės naršyti begalinėje priežiūros priemonių jūroje, taip pat prisimename pagrindines jų naudojimo taisykles.

Plaukų priežiūros taisyklės

Ar galima suklysti šampūno, balzamo ar kaukės naudojimo technologijoje? Ar gali kilti tam tikrų sunkumų šioje įprastoje rutinoje?

Pasirodo, tai įmanoma! Todėl čia surinkome „tris banginius“ tinkamo plovimo šampūnu, ant kurių remiasi jūsų plaukų grožis ir sveikata.

Šampūnu trinkite tik odos galvą

Šampūnas reikalingas norint išvalyti galvos odą ir plaukų šaknis nuo riebalų pertekliaus ir išorinių nešvarumų, taip pat išplauti formavimo priemonių likučius.

Kodėl šampūną reikia naudoti tik ant galvos odos? Faktas yra tas, kad net ir pats švelniausias šampūnas pakelia plaukų žvynus, kad juos išvalytų. Per didelis valiklio kiekis plaukų paviršiuje neišvengiamai išsausins.

Taikydami šampūną ant galvos, kontroliuojate jo pasiskirstymą per plaukus. Didžioji dalis šampūno liks prie šaknų, kur jo labiausiai reikia, o mažesnė dalis, praskiesta vandeniu, pasiskirstys per visą plaukų ilgį, jų netraumuojant.

Kondicionieriu ir kaukę tepkite per plaukų ilgį

Plaukų priežiūros priemones reikia tepti tik per visą plaukų ilgį, paprastai vengiant sąlyčio su galvos oda. Faktas yra tas, kad pagrindinis kondicionierių ir kaukių veikimo būdas – apgaubti plaukus pačiu ploniausiu apsauginiu šydu. Tai naudinga plaukams ir gali pakenkti odai, nes toks šydas gali užkimšti poras ir neleisti odai kvėpuoti.

Kaip išsirinkti plaukų priežiūros priemones?

Apsiginklavę moterų plaukų priežiūros priemonių naudojimo taisyklėmis, leidžiamės ieškoti optimaliai tinkamos plaukų kosmetikos.

Taigi, ieškant atsakymo į klausimą: „Kokias priemones rinktis plaukų priežiūrai? svarbu atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

  • Plaukų užterštumo lygis: per dažnas plaukų plovimo poreikis gali reikšti, kad riebalinės liaukos yra pernelyg aktyvios. Tokiu atveju jums reikės šampūno riebiai galvos odai.
  • Pleiskanų buvimas: norint kovoti su pleiskanomis, geriau pasirinkti specializuotas linijas – įprasti produktai greičiausiai nesusidoros su problema.
  • Sausi ir lūžinėjantys plaukai: jums reikia gaivinančios ir drėkinančios serijos, kurioje gausu aliejų ir vitaminų.
  • Slinkti linkę plaukai: pasirinkite liniją, kuri sudarytų optimalias sąlygas plaukams augti.
  • Dažyti plaukai: norėsite papildomos naudos – apsaugosite spalvą ir išlaikysite veidrodinį blizgesį plaukams, kurie dėl dažymo gali tapti nuobodūs ir negyvi.

Plaukų priežiūros produktų sudėtisLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTŲ SUDĖTIS
Kompozicija yra ypatingas dalykas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį renkantis kosmetiką plaukų priežiūrai, todėl ją dedame į atskirą skyrių.

Naudokite šią patogią lentelę norėdami naršyti pasiūlymų įvairovę ir pasirinkti tinkamus produktus.

Kaip juos maitinti?

Žinoma, norint pasidaryti vešlią, tūrinę šukuoseną, vien išplauti plaukus neužtenka. Bloga ekologija, nuolatinis džiovinimas, garbanojimas, lyginimas ir dažymas naikina plaukų stiebus, todėl sruogos tampa neklaužada ir negyvos. Norėdami atkurti garbanas, turite naudoti balzamus, kaukes, kondicionierius.

Taip pat reikia pasirinkti balzamus ir kondicionierius, atsižvelgiant į plaukų tipą. Labai gerai, jei jie yra tos pačios serijos kaip ir šampūnas, nes komplekse esantys produktai dažniausiai vienas kitą papildo.

Tiek kondicionieriai, tiek balzamai mažina statinį stresą, neleidžia garbanoms susivelti po plovimo ir dienos metu. Tačiau pagrindinė kondicionieriaus užduotis yra drėkinimas, o balzamas sruogelių ne drėkina, o daro jas paklusnesnes.

Oro kondicionieriai yra įprasti ir prisotinti

Saturated tiks sausiems ir lūžinėjantiems plaukams, taip pat ilgalaikiams plaukams. Normaliems ir riebiems žmonėms reikalingi lengvi kondicionieriai, kurie pašalina statinę elektrą ir suteikia plaukams glotnumo. Jei plaukai riebūs ir tuo pačiu ploni, tuomet neturėtumėte nuolat naudoti priemonės. Tepdami tepkite tik sruogų galiukus, antraip šukuosena atrodys sunki, o garbanos lips.

Beje, jei jūsų galvos oda riebi, bet plaukų galiukai išsausėję ir skilinėję, tuomet gera išeitis – riebiems plaukams skirtą šampūną derinti su sausiems plaukams skirtu kondicionieriumi (vėlgi, kondicionierius tepamas tik patarimai).

Puikus pasirinkimas dažytiems ir šviesintiems plaukams – baltyminiai kondicionieriai. Jie suteiks plaukams žvilgesio, padarys garbanas paklusnesnes, sugrąžins jų tvirtumą.

Puikus būdas atpalaiduoti ne tik garbanas, bet ir save nuo streso – plaukų kaukės. Kaukės kompensuoja baltymų trūkumą, maitina ir drėkina plaukus. Be to, jie padeda sumažinti sezoninę alopeciją, kuri dažnai mus vargina žiemos-pavasario laikotarpiu.

Dažnai sakoma, kad kaukes galima naudoti tik esant normaliems ir sausiems plaukams, o riebūs plaukai po tokios procedūros atrodys netvarkingai. Tiesą sakant, ši nuomonė yra be jokio pagrindo. Kaukės maitina ir drėkina sruogelius, todėl jas reikia daryti net riebios galvos odos savininkėms. Jums tereikia pasirinkti tinkamą kompoziciją. Riebiems plaukams tinka kaukės, kuriose yra vaisių ir uogų rūgščių, ramunėlių, mėtų, šalavijų, liepų žiedų ir petražolių. Jei jūsų garbanos yra sausos ir suskilinėjusios, rinkitės kaukes su augaliniais aliejais.

Plaukų priešės

Dabar, kai skalbimo ir mitybos problema išspręsta, pakalbėkime šiek tiek apie stiliaus gaminius. Atsižvelgdami į plaukų tipą, vėl rinkitės apimtį didinančius ir formuojančius purškiklius, gelius, lakus, putas ir pan. Jei jūsų garbanos švelnios ir plonos, tuomet neturėtumėte naudoti priemonių šiurkščiavilnių ir garbanotų plaukų priežiūrai, ir atvirkščiai.

Atminkite, kad putos ir putos yra naudojamos tam, kad garbanos būtų lengviau prigludusios prie plaukų, todėl jos tolygiai paskirstomos ant drėgnų sruogų. Gelis ir vaškas skirti apdailai, todėl tepami ant sausiems plaukams.

Jei turite riebią galvos odą, tuomet formuodami venkite priemonių, kuriose yra silikoninių priedų (pavyzdžiui, dimetikono ir ciklometikono) – jie ant plaukų sukuria vaškinę plėvelę, plaukai greičiau išsitepa. Ir apskritai, nepaisant to, kad yra specialių gelių ir putų riebiems plaukams, šiomis priemonėmis geriau nepiktnaudžiauti.

Šiuolaikiniai lakai ne tik ilgai išlaiko šukuoseną, bet ir vitaminų bei amino rūgščių dėka stiprina plaukų struktūrą bei apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Jei turite riebią galvos odą, rinkitės laką, nes jis išlaiko atskirus plaukus atstumu vienas nuo kito. Turintiems trapias ir sausas sruogas tinka lakai su vaistiniais augalais. Jei norite suteikti plaukams atspalvį formavimo priemonės pagalba, rinkitės gaminį, kuriame yra dažiklių. Tačiau niekada nenaudokite lakų, kuriuose yra alkoholio. Alkoholis sausina plaukus, gali sukelti galvos odos dirginimą ir alerginę reakciją.

Lakai, taip pat geliai, putos ir putos yra įvairių fiksacijų: silpnos, vidutinės, stiprios ir ypač stiprios. Minkštoms plonoms sruogoms pakanka silpno fiksavimo lako. Jei plaukai sunkūs ir šiurkštūs, tiks tik itin stiprios fiksacijos lakas.

Šaltinis: beauty24.lt