maiseliaiNorite sumažinti savo el. parduotuvės išlaidas, bet nežinote nuo ko pradėti? Aišku, geriausia būtų ieškoti kitų tiekėjų, kurie siūlo mažesnius įkainius. Tačiau, jeigu alternatyvų nerandate, tuomet reikia žiūrėti kur sutaupyti galite kitose sferose. Pavyzdžiui, pakavimo medžiagų įsigijimo metu galima sutaupyti gana nemažai. Viską lemia jūsų parduodamų prekių pobūdis ir pasirinkimas.

Kai prekiaujama tokiomis prekėmis, kurios praktiškai niekaip nėra pažeidžiamos gabenimo metu, galima rinktis standartines pakavimo medžiagas. Jeigu jūs iki šiol naudojote brangesnes, vadinasi jau yra šansas sutaupyti. Kai kurie pardavėjai, kurie dar tik bando žengti į prekybą, dažnai daro nemažą klaidą rinkdamiesi per daug brangias pakavimo medžiagas, kai galima rinktis žymiai paprastesnes. Paprastesnės pakavimo medžiagos yra pigesnės.

Pavyzdžiui, užsiimantiems pigių papuošalų prekyba, nėra visiškai jokio tikslo rinktis dėžutes siuntų pakavimui. Tam kuo puikiausiai tinka specialios kurjeriniai vokai. Jie dažniausiai yra padengti burbuline plėvele iš vidaus. Tokie vokai kainuoja daug pigiau nei specialios dėžutės. Atminkite, kad pirkėjai nežiūri kokiame įpakavime atvyksta įsigyta prekė. Jų pagrindinis noras yra, kad prekė būtų tokia, kokia pavaizduoja el. parduotuvėje. Tad, atsižvelgę į savo prekių pobūdį, padarykite išvadas ir pasirinkite tokias pakavimo medžiagas, kurios neverstų per daug išlaidauti.

Kalbant apie kitas pakavimui skirtas medžiagas, reikia žinoti, kad paprasti maišeliai gali būti netinkamas pasirinkimas siunčiant kiek vertingesnius daiktus. Turėkite galvoje, kad brangesnis daiktas turėtų būti pakuojamas į tvirtesnes pakuotes ir iš vidaus turėtų būti naudojamos smūgiams atsparios medžiagos. Apsaugines medžiagas patartina naudoti visiems, kurie prekiauja brangesniais daiktais. Juk nelabai racionalu naudoti paprastus popierinius maišelius siunčiant brangius papuošalus, kurie pagaminti iš brangiųjų metalų.

Internetu įsigyti pakavimo medžiagas ir apsaugines priemones yra labai paprasta. Geriausia tai, kad kai kurios el. parduotuvės siūlo viską. Vienoje vietoje galite įsigyti reikiama pakavimo priemones ir apsaugines medžiagas. Perkant nemažus kiekius, nuolaidos tikrai taikomos.

Atkreiptinas dėmesys, kad kai kurie pardavėjai neprekiauja po kelis vienetus. Yra nurodytos pakuotės, todėl pasižiūrėkite kas sudaro tą pakuotę.