Dabartiniame nuolat besikeičiančiame gyvenime, kuris yra itin dinamiškas ir nenuspėjamas, kartais sudėtinga suplanuoti savo išlaidas iki būsimo atlyginimo. Netikėtais atvejais, kai pritrūksta kelių šimtų litų, jums gali padėti paskola internetu. Šios paslaugos pobūdis yra apibrėžiamas kaip pagalba ištikus netikėtoms gyvenimiškoms situacijoms, kai pasiskolinti reikia trumpam laikui. Pagrindiniai šios vartojimo paskolos privalumai yra greitis, mobilumas ir saugumas. Daugumai iškyla klausimas, ar yra užtikrinamas kliento duomenų saugumas ir konfidencialumas.Todėl būtina pažymėti, jog kiekvienas šios paslaugos teikėjas privalo būti registruotas valstybinėje asmens duomenų apsaugos inspekcijoje ir Lietuvos banke. Duomenų saugumą ir konfidencialumą užtikrina pats paslaugos teikėjas, pasitelkdamas naująsias kompiuterinės apsaugos priemones ir kitas organizacines duomenų saugumui užtikrinti skirtas priemones. Kylant klausimams dėl duomenų saugumo, klientas visada gali kreiptis papildomos informacijos į paslaugos teikėją.

Vartojimo paskolos internetu yra suteikiamos pilnamečiams asmenims, turintiems pastovias pajamas, neturintiems pradelstų vykdyti įsipareigojimų ir atitinkantiems kitas vartojimo paskolos teikėjo keliamas mokumo vertinimo sąlygas. Kaip vyksta paskolos suteikimas internetu? Visų pirma, klientas turi užsiregistruoti PaskolosJums.lt paslaugos teikėjo puslapyje. Užpildęs kliento registracijos anketą ir patvirtinęs savo tapatybę atlikdamas registracijos mokesčio pervedimą, netrukus elektroniniu paštu ir telefonu gauna prisijungimo duomenis prie vartoto zonos. Prisijungęs prie nurodytos paskyros, klientas užpildo paskolos paraišką, pateikia mokumo deklaraciją ir išsiunčia paraišką kreditoriui. Kreditorius įvertinęs kliento mokumą nusprendžia ar klientas yra pajėgus vykdyti įsipareigojimus ir suteikia paskolą į kliento nurodytą sąskaitą. Apie paskolos internetu suteikimą klientas yra informuojamas sms žinute ir elektroniniu paštu. Privalu nepamiršti, kad kiekvienas įsipareigojimas turi būti įvykdytas laiku, todėl būtina nepamiršti grąžinti paskolos laiku.
Paskola internetu gali padėti daugumoje gyvenimiškų situacijų, tačiau kai kuriais atvejais nevertėtų skolintis. Skolintis nebūtų teisinga, jeigu ketinate padengti jau turimus pradelstus arba vis dar nevėluojamus padengti įsipareigojimus, kadangi besiskolinant dar kartą iš kito kreditoriaus, skolinimasis tampa žalingas, o įsipareigojimas neįvykdomas. Iškilus bet kokiems nesklandumams, visada rekomenduojama apie tai pranešti kreditoriui ir aptarti paskolos grąžinimo alternatyvas. Pažymėtina, kad pasyvus bendravimas ir bėgimas nuo turimų įsipareigojimų gali būti neigiamas veiksnys siekiant išspręsti kilusias bėdas. Taip pat svarbu apgalvoti, ar vertėtų naudotis šia paslauga jeigu ketinate įsigyti ne pirmo būtinumo pirkinį. Galbūt vertėtų pataupyti keletą atlyginimų ir numatytus pirkinius įsigyti iš santaupų.