Yra tokių paskolų, kurios ypač aktualios visai šeimai, nes vienaip ar kitaip paliečia visus šeimos narius. Pavyzdžiui, automobilių lizingas ar paskolos būstui. Tokius pirkinius dažnai perka visa šeima kartu, kartu jais ir naudojasi, tad tai lyg šeimos paskolos. Tokias paskolas siūlo šeimos kredito unija – į šeimą orientuota kreditų įstaiga.

Šeimos kredito unija – kiekvienai šeimai

Šeimos kredito unija yra puikus pasirinkimas kiekvienai šeimai, kuriai reikia didesnės apimties vartojimo paskolos, ilgalaikės paskolos didesniems pirkiniams (būsto remontas, buitinės technikos atnaujinimui), pinigų automobiliui įsigyti, būstui pirkti ar netgi pradėti šeimos verslą, jei turite tinkamą idėją. Kaip matote, įvairių poreikių turinčios šeimos gali kreiptis į šeimos uniją dėl finansinių paslaugų. Čia netgi galima padėti indėlį – už tai gausite palūkanas ir šiek tiek uždirbsite.

Nepaisant to, jog kreditų unijos yra ganėtinai panašios, šeimos kredito unija išsiskiria savo požiūriu į šeimą. Nepriklausomai nuo šeimos dydžio ar amžiaus, kiekviena šeima vertinama individualiai ir siūlomas palankiausias jai įmanomas sprendimas skolintis. Įmonė stengiasi, jog šeimai pasiskolinti būtų taip pat nesudėtinga kaip ir pavieniams asmenims, nes būtent šeimoms reikalingi didesnės vertės pirkiniai, suteikiantys patogumo ir komforto, tuo tarpu pavieniai asmenys dažniau linkę skolintis trumpesniam laikui ir mažesnėmis sumomis.

Šeimos kredito unija teikia įvairias paslaugas, tačiau visos įmonės paslaugos pasižymi viena gera savybe – palyginti nedidelėmis palūkanomis, kurie minimaliai svyruoja priklausomai nuo paskolos tipo: automobilių lizingas bus brangesnis nei paskola būstui, tačiau tikrai bus pigesnis nei trumpalaikė vartojimo paskola. Kaip bebūtų, palūkanų net nederėtų lyginti su greitųjų kreditų bendrovės, nes kredito unija Šeimos unija yra kur kas pigesnis ir daugeliu aspektų parankesnis būdas pasiskolinti tiek smulkiems šeimos poreikiams, tiek ir turint labai didelį tikslą: persikelti į erdvesnį būstą, įsigyti naują automobilį ar pradėti naują verslą.

Mes rekomenduojame Šeimos kredito uniją kiekvienai šeimai, kurią gali sudaryti tiek du jauni žmonės, tiek šeima su vaikais, tieks ir senjorai, kurie nori gyventi geriau ir patogiau, nepriklausomai nuo savo amžiaus.