Patarimai kaip dekoruoti namų interjerą

Jei uždegsite žvakes, namai akimirksniu pasikeis – gyva ugnis užpildo erdvę šiluma ir komfortu. Kartais pakanka uždegti keletą žvakių, kad atsipalaiduotumėte ir nurimtumėte, nudžiugintumėte save ir sukurtumėte šventinę atmosferą. Gyvosios liepsnos magija keičia viską aplinkui, netgi mūsų vidinę būseną.

Nepaisant gražių žvakių įvairovės, reikia mokėti jas efektyviai pateikti, kad sukurtų tinkamą nuotaiką. Jei žvakė netinkamai patiekiama, ji gali priešingai, pasirodyti nereikalinga detalė interjere. Tuo pačiu net ir paprasta žvakė, skoningai parinkta, gali skambėti kaip nuostabi melodija, todėl įrėminimas ir aplinka yra svarbūs, jei nuspręsite kambarį papuošti žvakėmis.

Keletas patarimų jums

Jei neturite laiko kurti išskirtinių kompozicijų, tiesiog pastatykite žvakes vienodose žvakidėse ilga eile ant palangės. Atrodo labai stilingai ir beprotiškai prašmatniai. Tą patį efektą sukuria žemų žvakių eilė veidrodinėje lentynoje – tamsoje jos atsispindės veidrodyje, sukurdamos paslaptingą atmosferą. Ypač pasakiškai ir stebuklingai atrodo plokščios žvakės ant kelių pakopų gėlių ar serviravimo lentynos, taip pat ant didelio plokščio indo.

Bičių vaško dekoratyvinės žvakės, ypač natūralios geltonos spalvos, sukuria šilumos ir komforto pojūtį, romantiškai nuotaikai sukurti tinka raudonos ir rožinės spalvos žvakės, o darbo kambarį geriau papuošti mėlynomis žvakėmis, nes mėlyna spalva padidina efektyvumą, padeda susikaupti. Dekoruodami namus žvakėmis laikykitės saiko – skirtingų stilių kompozicijos toje pačioje patalpoje atrodo ypač neskoningai, sukuria priešingą efektą. Tegul žvakių būna nedaug, bet kiekviena iš jų įneš savo prisilietimą prie interjero.

Jei norite, kad kambarys atrodytų prabangesnis, nepamainomos paprastos žvakidės: rinkitės pompastiškus retro gaminius su stora figūrine koja. Jos suteiks atmosferai charakterio ir patrauklumo. Tinka tiek medinės, tiek metalinės, tiek keramikinės žvakidės: nepaisant klasikinio dizaino, jos tiks prie bet kokio stiliaus. Norėdami sužavėti svečius, dekorą išdėliokite gerai matomoje vietoje – ant komodos ar židinio.