darbo apranga, darbo drabužiai, darbo rūbai

Patogi darbo apranga lengvesniam darbui

darbo apranga, darbo drabužiai, darbo rūbaiRūpinatės darbo apranga savo darbuotojams ar ruošiatės darbam prie namų, kurie atšilus orams prasideda ir nesibaigia iki vėlyvo rudens, svarbu tinkamai ir patogiai apsirengti. Dažniausiai darbam kieme lieka seni sunešioti rūbai, kurie netinka eiti į darbą ar vaikščioti apsirengus po namus. Tačiau specialiai darbams nepritaikyta apranga nepatogi. Gali nesilaikyti ant liemens, neturėti pakankamai kišenių, pasilenkus apnuoginti įvairias kūno vietas, dėl ko dar ir ligą galima pasigauti, ir galiausiai plonas, netvirtas audinys gali neapsaugoti nuo sužalojimų.

 

Todėl tiek rūpinantis savo, tiek darbuotojų gerove, protingiausia pasirūpinti specialia darbo apranga. Ji gali būti pritaikyta pagal sezoną, oro sąlygas ir darbo specifiką. Patogūs rūbai darbui turi nevaržyti judesių, turėti pakankamai kišenių įrankiams susidėti, apsaugoti nuo odos sužeidimų.

 

Pagal poreikį ar tai kas mėgstama labiau galima rintis kelnes ar kombinezoną. Jei tenka dažnai lenktis darbo metu, tuomet patogiau bus kombinezonas, jis užtikrins, kad nugara visada bus pridengta, o esant vėsiam orui nesupus. Jei kelnių kelių dalis bus pastiprinta specialiu audinių ši darbo apranga tarnaus ilgiau. Svarbu, kad kelnės turėtų pakankamai kišenių darbo įrankiams susidėti, darbuotojo kortelei, telefonui, galbūt smulkioms monetom. Kai viskas po ranga, taupomas laikas ir darbų atliekama daugiau.

 

Taip pat gali prireikti liemenės, kuriose talpios kišenės irgi svarbios. Jos reikalingos ir turi būti šviesą atspindinčios, jei planuojate darbus tamsesniu paros metu prie gatvės, vėstant orams reikalingos pašiltintos liemenės ar vėsesniam vasaros vakarui, jei ji turės kapišoną, dar apsaugos ir nuo lietaus.

 

Na, o žiemos metu neapsieisite be šiltos darbinės striukės. Ji ne tik saugos nuo šalčio, bet ir nevaržys judesių, todėl neapsunkins darbo.

 

Kai darbuojiesi, nesinori galvoti, kad smunka kelnės, veržia pilvą ar dar kaip varžo judesius, todėl būtina pasirūpinti kokybiška darbo apranga.