Dažnai sakoma, kad reikia rinktis iš trijų: pigiai, greitai arba kokybiškai. Na, kartais galima rinktis 2 iš trijų, tačiau geriausia tikėtis vieno. Iš tiesų, retai, kad padaroma greitai ir kokybiškai, pigiai ir kokybiškai ar pigiai ir greitai. Nors pastarasis variantas ir sutinkamas, bet apie kokybę jau net svajoti nederėtų. Visgi, išimčių pasitaiko.

Pigiai ir greitai galima ką nors nusipirkti. Paslaugos retai, kad būna pigios ir greitos, tačiau jau pagamintas prekes galima tikrai rasti greitai ir nebrangiai. Tai gali būti kone bet kas, nuo maisto produktų iki interjero elementų ar statybos prekių. Kartais pigios prekybos vietos atrandamos visai netikėtai ir jos netgi gali būti Jūsų namuose, o jei tiksliau – internete.

Ieškote pigiai ir kokybiškai? Bus sunkiau. Dažnai čia pasitarnauja mažiau žinomi prekės ženklai, pradedantys, tačiau sąžiningai dirbantys meistrai, naujai įsteigtos įmonės, kurios siekia įsitvirtinti rinkoje. Deja, visa tai yra loterija, rizika, tačiau kartais pasiseka ir tikrai randama pigiai bei kokybiškai.

Norintys gauti kokybiškai ir greitai, ypač jei kalba eina apie paslaugas, gali ruoštis plačiai atverti savo piniginę ir kaip reikiant ją papurtyti. Skubios paslaugos dažnai apmokestinamos papildomai ir priemoka gali siekti net keletą kartų didesnę sumą nei reguliari kaina, kadangi reikia daugiau darbo jėgos, daugiau įrankių ir t. t.

Viskas yra įmanoma, tačiau dažnai reikia pasukti galvą, ką, kur ir kaip įsigyti, kokių klaidų nedaryti ir kur kreiptis pagalbos. Ieškokite, bandykite ir Jums pasiseks.