Dažnai pasvajojame apie keliones į tolimesnes šalis. Ypač apie šiltus kraštus, jei už lango šalta ar lyja lietus. Deja, neretai atmetame tokių kelionių galimybes dėl pernelyg didelių skrydžių kainų, tačiau į pagalba atskuba pigūs skrydžiai.

Pigūs skrydžiai leidžia sutaupyti ten, kur išleidžiama didelė dalis suplanuotų kelionės išlaidų – lėktuvų bilietams. Tiesa, pigūs lėktuvų bilietai yra parduodami tik tam tikromis kryptimis, priklausomai nuo daugybės faktorių: paskutinės minutės skrydžiai, labai iš anksto parduodami bilietai, likusios neišparduotos vietos, valstybės ir oro uosto politika bei kitos.

Vertėtų atkreipti dėmesį, jog daugelyje didžiųjų Europos miestų pigūs skrydžiai nukreipiami į mažesnius, toliau nuo miesto centro esančius oro uostos. Štai pavyzdžiui pigūs skrydžiai į Oslą nukreipiami į Rygge oro uosta, iš kurio kelionė į miestą kainuoja neretai tiek pat ar net daugiau nei pigiau įsigyti lėktuvo bilietai. Tad apie tai reikėtų pagalvoti iš anksto, pasidomėti pigesnėmis miesto ar viešbučio pasiekimo galimybėmis, tarp kurių vertėtų paminėti automobilių nuomos galimybę.

Dar vienas dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį – bagažas. Pigius skrydžius siūlančios bendrovės į bilietų kainą neįtraukia registruojamo bagažo. Tai reiškia, kad Jūs galite gabentis tik rankinį bagažą, o registruojamas bagažas Jums kainuos papildomai. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį, jog bagažo kaina yra gana didelė, tad pigūs skrydžiai kuomet reikia gabentis daugiau bagažo vargiai apsimoka.