Pilnos kišenės magnetinių kortelių

rfid skaitytuvo pasirinkimasKol kas dar negalime džiaugtis visiškai modernizuota kortelių nuskaitymo sistema, tačiau yra gera alternatyva – RFID skaitytuvo pasirinkimas. Šis daikčiukas nuskenuoja jūsų turimas magnetines korteles, jis jungiamas su USB jungtimi arba kitokia jungtimi. Paprastai  RFID skaitytuvai turi pranašumą, kad tai yra lengviausia darbuotojų kontrolės sistema ir taip pat patogus būdas naudotis automatiniais užraktais. Iš esmės, gudrus programų sistemų specialistas gali turėti labai daug variantų, kaip jis visa tai prijungtų prie sistemos, ir kur, kokioje sistemoje tai galėtų tinkamai funkcionuoti. Jeigu jus taip pat domina  RFID skaitytuvo pasirinkimas, metas susipažinti, kada, kokiose situacijose, kur būna naudingi  RFID skaitytuvai, gal tai padės jums patiems apsispręsti, ar jums jo reikia, ir jeigu reikia, tai kokio.

Darbuotojų darbo laikas

Dauguma modernių darbdavių, valdančių iš tiesų nemažas įmones, turėtų sutikti, kad  RFID skaitytuvas kaina labai atsiperka, kai sutaupai dėl įprastinės darbuotojų darbo laiko apskaitos. Juk su šiuo skaitytuvu gali tikrai labai lengvai ir greitai suskaičiuoti, kada kas dirba, kiek laiko darbe, kada ateina, išeina, ar vėluoja ir pan. Paprastai tokiais atvejais  RFID korteliu skaitytuvas yra tvirtinimas prie sienos ir su savo magnetine kortele kiekvienas darbuotojas ateidamas turi atsižymėti. Tai yra normali ir pasaulyje tikrai labai populiari praktika, kuri Lietuvoje, bent jau didesniuose ir pažangesniuose miestuose taip pat yra labai gerai praktikuojama jau ilgą laiką. Be to, žmonės patys ima jausti savotišką savidiscipliną, jeigu žino, kad su kortele turės pasižymėti, jog atėjo į darbą. Kartais gal darbuotojams ir kyla klausimas, kodėl prie įėjimo į jų kontorą yra tas atsižymėjimo aparatas, ir kodėl durys negalėtų būti tiesiog paprastai atrakintos – juk labai dažnai čia niekas nevaikšto. Tačiau, jeigu ta kortelė būna sujungta su durų atrakinimo automatika, tai gali būti, kad čia yra ir tas tikslas žinoti, kada kas ateina į darbą. Jeigu darbuotojams nėra liepta atsižymėti visada, ir kortelė naudojama tik durų atidarymui, tada pasakyti tikslų atėjimą ir darbo laiką būna sunkiau. Mat kartais galima ir keliese įeiti per atidarytas duris, kurios buvo atidarytos prie skaitytuvo pridėjus vieną kortelę. Taip pat gali vienas žmogus įeiti, kitas išeit ir pan. Tačiau visai kitas reikalas būna tada, kai žmonės skaitytuvą naudoja tikslingai siekdami atsižymėti savo darbo laiką, o tai taip pat būna įvairiose darbovietėse, ypač, kur dirbama pagal slenkantį darbą, arba kur nėra tikslių darbo valandų.

Automatinis durų atrakinimas

Be abejo  RFID skaitytuvai iš BHD visada yra labai naudingi tiesiog kaip automatinių durų atidarymo raktas. Magnetinė kortelė gali būti pridedama prie skaitytuvo, priliečiant jos plastiką prie skaitytuvo korpuso. Tačiau, jeigu skaitytuvas stiprus, ir kortelė dar nėra išsimagnetinusi, tokiais atvejais galima pasiekti bei gauti dar ir daugiau. Mat, tokiais atvejais, gali būti, kad pakaks tiesiog prispausti visą savo piniginę su visomis kortelėmis prie skaitytuvo ir tada galėsi įeiti.

Universitetuose, akademijose

Kai kuriuose universitetuose yra taip pat taikoma tokia skaitytuvų technika. Tada paprastai nutinka įvairių dalykų, kada studentai pamiršta atsinešti tas korteles ir negali patekti į reikiamas auditorijas. Tokiais atvejais ir patys dėstytojai juokiasi, kad su šiomis kortelėmis prasideda pirma tikroji gyvenimo mokykla – kur studentai mokomi atsakomybės ir nepamiršti tiesiog elementariai pasiimti savo kortelės, su kuria gali atsirakinti duris.