Pinigų poreikisPinigų poreikis nuolat auga, taip yra dėl sparčiai augančių kiekvieno iš mūsų poreikių. Įvairių prekių, pramogų, paslaugų pasiūla milžiniška, todėl ir pinigų tiems poreikiams patenkinti vis didėja. Kartais jų pritrūksta, todėl paskolos padės Jums kur kas lengviau ir paprasčiau realizuoti pačius įvairiausius poreikius. Paskolos teikiamos tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Paskolos gali būti išduodamos tik kredito unijos nariams. Jais tapti labai nesudėtinga.

Paskolos yra išduodamas ne kiekvienam. Visų pirma, tai pilnamečiai žmonės, turintys nuolatines pastovias pajamas. Taigi, pinigai skolinami asmenims, atsakingiems už savo ir savo šeimos finansus. Nedirbantys, neturintys reguliarių pajamų yra laikomi nepatikimais klientais. Nepatikimumas susijęs su paskolos grąžinimu, kurį suformavo kreditų teikimo bendrovių patirtis su asmenimis, kurie neturėdami pastovių pajamų, nesugeba laiku grąžinti paskolos. Kad ir kokiu atsakingu ir patikimu žmogus save laiko, jei nebus pajamų, tai ir atsakingai vykdyti finansinių įsipareigojimų nepavyks.

Paskola yra tik trumpalaikė finansinė pagalba, sprendžiant netikėtai užgriuvusias problemas, bet ilgalaikių finansinių problemų paskolos neišspręs, o tik gilins įsiskolinimus. Paskola labai naudinga tik tada, kai skolinamasi sumaniai – paskaičiuojama, kaip ir kada galima paskolą grąžinti. Taigi, paskolos yra naudingos ir skirtos tiems, kas pasitiki savimi, moka planuoti finansus, apskaičiuoti savo galimybes grąžinti paskolą ir laikytis įsipareigojimų.

Pasitikėjimas savimi yra labai svarbi savybė skolinantis pinigus. Tik savimi pasitikintis žmogus sugebės būti stiprus ir atkaklus, net iškilus bėdoms dėl pinigų grąžinimo. Jeigu atsitinka taip, kad vėluojama grąžinti paskolą, reikia nepasimesti, nepridaryti neteisingų ir skubotų sprendimų. Kaip pavyzdį galima pateikti priimtą sprendimą skolintis pinigus vėl ir tam, kad būtų grąžinama kita paskola. Deja, bet tai yra tiesus kelias į įsiskolinimų duobę.